Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja egy ronda pasinak, hogy miért nem tesz ellene, akkor jól meggondolja, hogy mit mond?

Figyelt kérdés
Mert ha tud valaki praktikát (ez a lány gondolom tudja, mert akkor nem írja, hogy tegyél ellene) hogyan lehet egy utolsó gúnyt generáló erősen kopaszodó fejből és 170 cm magas alacsonynak tekinthető emberből helyes pasit faragni, annak megemelem a kalapomat.
2013. jan. 23. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pl erősen kopaszodó fejet érdemes leborotválni. a magasság ellen nincs mit tenni, de vannak 170 cm alatti lányok bőven, ahol ez nem kizáró ok. Ettől még nem ronda valaki.
2013. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Izléses, elegáns, tiszta öltözet már félsiker:) Ha meg értelem és intelligenciával is rendelkezel, meg némi érzéssel, tuti siker a 160-165 magas nőknél.
2013. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek áll jól úgy a nullás géppel letolt haj, mint pl Stathamnek. A másik meg, hogy a pici lányok is inkább 180 körüli pasit akarnak, szinte mind.
2013. jan. 23. 09:29
 4/17 anonim ***** válasza:

úgyan:DD menj fel az nlc-re ezer nőt találsz, aki pasit keres és hozzád passzoló magassággal rendelkezik.Ezret.

180-és afölötti pasit, meg általánosságban a 170 és afölötti nők kedvelik..



Jah, egy jófazonú minőségi farmer sem utolsó, ha mondjuk jól választasz-nem csak öltönyből áll a világ..

2013. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, ennek semmi értelme. És akkor említsük meg, hogy egy nő, ha nincs 10-15 kg feletti súlyfeleslege, akkor elég kisminkelnie magát és kihívóan öltözködni, és máris jó nőnek számít. Igaz, hogy reggel ébredés után smink nélkül, vagy ágyban push up melltartó és formagatya nélkül lehet,h megijedsz tőle, vagy meg sem ismered. Írta vki, hogy sok 170 alatti nő van. Igaz, csak a sok libának már annyira elszálltak az igényei,h általában ők is 180-185 magas férfiakkal akarnak ismerkedni.
2013. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha végigmész egy város utcáin, minden valamire való csinos lány mellett egy magas, min 180 centis , csőgatyás, Beckham hajú pasit fogsz látni. Ha nem akkor a lány egy gyengébb kaliberű külsőre.
2013. jan. 23. 09:44
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Na, itt a kulcs, a hatos hsz-edben, kérdező. Tehát aki nem passzol egy Beckham kategóriás pasihoz, az gyengébb kaliberű. Lehet, hogy talán egy kicsit a saját igényeidet is felül kellene vizsgálni?

És attól, hogy kopasz valaki, és nem 185 cm, attól még lehet jó pasi. De még mennyire. Lehet szép a szeme, intelligens az arca, lehet kedves....és ami fontos, ezt már máskor is elmondtam itt, hogy ne ordítson a pasiról, hogy kétségbeesetten keres párt, mert az taszító. A nyomulás. És nem a tahóságra gondolok, csak a tolakodó jellegű viselkedésre.

2013. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7.-es ott a pont. Pacsi!
2013. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én 188 cm vagyok, és vékony testalkatú (lehet ez hiba, kigyúrva minden más lenne), nem kopaszodom, meg is szokták jegyezni mennyi hajam van. Ronda sem vagyok.

Szűz vagyok 24 évesen. :(( Kár mindent a magasságra fogni, meg a kopaszodásra.

Itt belső problémák vannak, ahogy nálam is.

2013. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, de nálad a 2 tényezőből 1 teljesült, magas vagy és jól nézel ki. De nem vagy extrovertált, nagydumás. Nekem a kettőből egy sem teljesült, alacsony, ronda, nem nagy dumás. Vagyis vesztes.
2013. jan. 23. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!