Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a push-up melltartókról?

Mert azt hallottam,h ez nem tetszik a fiúknak mert " így nem minden az aminek látszik".De én pl. szeretem mert elég kisebbségi komplexusos vagyok és így jobb egy kicsit.:/

L


2013. jan. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
jól mutat, de amikor leveszed, minden kiderül, szóval felesleges csalni
2013. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy tetszik :D

Nincs vele semmi baj.Nagyon jól néz ki.Aztán ha már lekerül akkor tök8.Mert nem a melle miatt vagyok a lánnyal

2013. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rainbowinthedark ***** válasza:
Engem ilyen dolgok Istenigazából nem érdekelnek
2013. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vgy?
2013. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A világ legnagyobb mézesmadzagja. Manapság minden mellből olyan tökéletest és bombát lehet csinálni a szivacs meg a merevítő segítségével, hogy csak na. Így aztán teljesen hamis képet ad, és bizony el kéne azon gondolkodni, hogy nem okoz-e nagyobb kárt, mint hasznot, mert az igazság kiderülésekor óhatatlanul csalódást szül a fiúban. Én mindenesetre úgy védekezem, hogy mindig fenntartom a kétkedést. Fele annyi jó cici sincs ugyanis, mint amennyit a rafinált melltartók és felsők csinálnak, és egy csomó mellről kiderül, amit kicsomagolnak, hogy sokkal kisebb (ez még kevésbé baj, ha közben formás), lógós, aszimetrikus, csálé, parizer, tejeszacskó stb. Amiről nem tehet a gazdája, de a fiúnak biztos szarul esik, mert a legtöbb tacskó nem arra számít, hanem arra, amit lát ruhában.


F38

2013. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A push-up olyan mint a mai fiatalok. Nagyobbnak akarnak látszani, mint amekkorák valójában.
2013. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kíváncsi volnék, hogyan vergődnétek zöld ágra azzal a szituációval, ha szép fokozatosan bejönne divatba a szivacsbetétes, csomagemelős-merevítős alsógatya, és egy idővel mindenki, hangsúlyozom mindenki azt hordana. Hm? És tök lutri lenne, mi igaz, mi nem a lábak közt. Nem fair, de persze, nagyon csinos dolog a push upos melltartó.
2013. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!