Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliból, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliból, akibe szerelmes lettem nagyon mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk meg minden,sokszor nevettetem meg,szemezni is szoktunk általában. Egy nappal előtte megkérdezte,hogy összejönnék e vele? (facebookon),mondtam ,hogy igen

ő kérdezi, meg általában hogy hogy vagyok meg minden én meg alig bírok válaszolni mert nagyon zavarban vagyok. Szerintem le vágta, ma amikor találkoztam vele nagyon szépen ki szedte magát, elment a folyosón mellettem köszöntünk minden, vissza felé telefonoztam láttam messziről ,hogy jönnek vissza barátnőjével és a bnője néz engem és az a lány aki tetszik takarásban volt Lenéztem a telefonomra mint ha nem tudnám , hogy jön és amikor ott volt mellettem a barátnőjére rá ordított valamit h "fogdmár meg a kabátomat b*zdmeg" ami lehet 1 figyelem felkeltés jel volt??? A szemem sarkával követtem és amikor ment fel a lépcsőn megállt és nézett a folyosóra passz h rám e de sztem igen Ha meglát mindig mosolyog és oda köszön valamit pl : csa csa. Megszoktam dícsérni ,hogy milyen jó a haja ,szeme milyen szép de csak facebookon mert élőbe nem tudok megszólalni De azokra nem nagyon válaszol küldd egy mosolygós smyle-t azt ennyi,meg h köszöni:) Szoktam tettetni , mint ha nem érdekelne.... de amikor a barátaival van akkor egyáltalán nem mutat ki még az előzőkben leírtak közül 1 et se csak köszön(puszival)..:/ Mit javasoltok , hogyan kéne és mit kéne lépnem?


2013. jan. 24. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan elvetemült ötletem van, hogy hívd el valahova (sétálni, kajálni stb. csak ne moziba, mert ott nem fogtok tudni beszélgetni). De lehet, hogy csak én vagyok ennyire perverz, hogy ha egy lány tetszik, akkor elhívom randira.
2013. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeken gondolkoztam , igazából rappelek :) ( elég jól ahogy mondják , tehetségem is van) és most volt születésnapja jövőhéten meglepem egy nyakláncal és majd megkérdezem,hogy hétvégén nem e lenne kedve eljönni velem v.hova:) pl dunapart vinnék egy szál rózsát neki :) és beszélgetnénk még jobban megismernénk egymást és még egy szép számot el rappelnék neki. szerinted jó ötlet?:)
2013. jan. 24. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze ha eljön.:) Adok magamra parfümöket használok márkásakat. Nem fújom agyon magam vele csak lehessen közelről érezni.:) Rágózom szóval mindíg friss a lehelletem::)
2013. jan. 24. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
ho-ho-ho ember először a nyaklánc és utána az elhívás, flörtölés, összeismerkedés? azért ne gajdulj meg. ne egy ékszerrel indíts
2013. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak hívd el egyenlőre. hagyd a francba a rappelést, nyakláncot és szerintem a rózsát is. hiszen személyesen alig ismered (élőben ahogy írtad nem igen beszélgettetek). ezekkel mind csak túlnyomulnál és szerintem elijesztenéd. ne akard túlromantikázni az első randit. mert ha tegyük fel nem is tetszel neki, akkor marha kínos szituba tudod keverni ezzel és utána te is égsz mint a rongy.
2013. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!:)))
2013. jan. 25. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!