Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnéék egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnéék egy igazi lánybarátot szerezni, akivel lehetnének közös programjaink is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, félreértés ne essék, nagyon is a lányokat szeretem, de most megvan az okom, hogy miért csak barátkozni akarok, egy a gond, minden lány azt hiszi, hogy rá akarok nyomulni, nem értem miért olyan hihetetlen dolog, ha valaki haverkodni, barátkozni szeretne egy lánnyal fiúként. Igazából már rég erre vágyom mélyen belül, egy ányra, akivel együtt hülyülhetek, akivel egymásnak tanácsokat adhatunk csajozában meg pasizásban és, akivel nincsenek kötöttségek, akivel jobban megtudnánk érteni kölcsönösen a másik nemet.

2013. jan. 24. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok vele. Párkapcsolati téren kiábrándultam a nőkből, de barátnak több, mint jók. 21/F
2013. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ismerkedj :)) :P
2013. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy elég nehéz, ha a lányok folyton támadnak, mert gondolom már sok fickó próbálozott be náluk és el em tudják képzelni, hogy egy fiú valóban barátságot szeretne egy lánytól csak.
2013. jan. 24. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen, a baratnojevel evekig voltunk egyutt, ha mi mentunk valahova hivtuk ot is, meg az akkori pasijat.


Ez igy ment evekig, aztan szakitottam exemmel, de a baratnojevel azota is sokmindent megbeszelunk, meg eljarunk bulizni.


Viszont epp azert mert evekig egyutt voltam a baratnojevel egyikonknek se jutna eszebe semmi tobb.

2013. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Francnak se kéne egy fiúbarát. Nem hiányzik még egyszer a barátzóna. Kibeszélem neki a legtitkosabb dolgaimat olyan őszintén ahogy senki másnak és ne szexeljünk és ne legyünk együtt? Hát kell úgy a fenének! :D Beszélgetni tudok akármilyen jöttmenttel ha akarok.


21/N

2013. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább lottózzál annak több esélye van
2013. jan. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehez kialakitani a dolgokat, es ha nagyon jol megvagytok a baratzonaban maradni...

Az en pasimnak volt egy ilyen baratnoje, es eleg sokszor kellemetlen helyzetbe hoztak emiatt...sokszor csinaltak olyan gesztusokat egymas fele ami nekem rosszul esett...en enm akartam volna, hogy ne baratkozzanak, de szerintem atleptek egy bizonyos hatart...nekem mar remalmaim voltak azzal, hogy ok egyutt vannak...

Meg is romlott emiatt az egesz kapcsolatunk...ezzel kezdodott minden veszekedes...eleg nagy szerelem volt...de elrontottunk mar mindent

2013. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én lányként nyitott vagyok baráti kapcsolatra, mert van pasim

de amint kedves vagyok valakivel, azt jó jelnek veszi, aztán ha megmondom, hogy én nem akarok töle semmit többet annál,hogy jóba legyünk, akkor én vagyok a gonosz... :(

már csak olyan haverok vannak, akiknek van barátnöjük, mert azok nem nyomulnak rám...

2013. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem vannak fiú barátaim, de sajnos arról szól az egész, hogy hülyülünk hülyülünk, majd rámynomul, majd lekoptatom. Ez folyamatosan. Nincs barátom, és ezért állandóan azt hiszik hogy be kell próbálkozniuk. Volt egy srác akivel elkezdtünk beszélgetni, és volt egy sanda gyanúm hogy akar valamit de aztán arra gondoltam hogy á, csak nem. Aztán elhívott hogy menjünk csináljunk kettesben dolgokat. Úgy döntöttem, hogy itt az idő tisztázni a dolgokat. Határozottan megmondtam neki hogy maximum barát lehet, és ugye nem randira akar hívni. Erre közölte hogy de igen, ő randizni akar velem. Mondtam neki hogy sajnálom de az nem fog menni, azóta egyszer sem szólt hozzám. Na ezért rosszhiszeműek a lányok a közeledő fiúkkal... 17/L
2013. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!