Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Ti küldenétek magatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktor Jo kérdése:

Lányok? Ti küldenétek magatokról képet, egy számotokra még nem ismert srácnak? Mondjuk cserébe választ ad egy bármilyen jellegű kérdésedre?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalon mindenki lát, itt miért is ne ?

2013. jan. 24. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
felőlem oké
2013. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háhá, ez nálam úgy működik, hogy ha ő küld, akkor talán küldök én is...;)
2013. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szerkesztésből kimaradt, hogy ha vállaljátok egy kort is csempésszetek a válaszba, és lehetőleg nők, lányok válasza érdekel.
2013. jan. 24. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostmár lehet, hogy nem.

Nem vagyok top10-es csaj, és nincs szükségem arra, hogy elküldöm a képem, és aztán nem ír 1 betűt sem, kösz...

24N

2013. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és kíváncsiságból szoktam kérni képeket és mondani is szoktam korrekt és építő véleményt és szerintem segítettem ezzel azoknak akik kérdezték. Amúgy hozzáteszem normális ép elméjű és képekkel nem visszaélő fajta vagyok, nem úgy mint egyesek.

28F


ui: aki csajt érdekel a véleményem az nyugodtan küldjön linket a képéhez, bármilyen is legyen az. Akár kölcsönösségi alapon is.

2013. jan. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mondok véleményt, hátha segítek ezzel. Küldhettek nekem is, de leginkább kb. korombeli lányok.(: 15/F
2013. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva... nem tudom mit kell annyit lovagolni ezen a nem küldök képet témán. Milyen kockázatot vállalsz, ha küldesz képet? .... Baromság az egész. Elküldi a KGB-nek a képedet és az utcán megfojtanak? :D :D Hagyjuk már...


Csak abban van kockázat, ha személyes adatokat osztasz meg másokkal. A kép olyan mindegy... simán elküldheted neki

2013. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!