Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány sulimban aki nagyon tetszik. Csak az a baj hogy sosincs egyedül, és én négyszemközt beszélnék vele. Írtam neki egy levelet facebookon, hogy szívesen beszélnék vele. Kiírta, hogy látta de nem válaszolt. Egy elég szép levelet írtam mások szerint amire legalább egy szót írhatott volna de semmit. A lényege, hogy beszélhetnénk négyszemközt suliban. Ekkora ribanc lenne?

én 18/f ő 16/l


2013. jan. 24. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ribanc lenne,akkor már aznap leszop.

valszeg pont az volt a baja,hogy csajosan ráírtál,ömlengtél és nem élőben mentél oda,meg gondolom fel is lett értékelve a levélben.

annyi lett volna,hogy odamész a lánycsoporthoz és megmondod neki,hogy keres a tornatanár most,elindul és már is izoláltad,aztán bevallod,hogy kamu és már mosolyog is.

2013. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ömlengtem, csak leírtam hogy beszélnék vele szívesen
2013. jan. 25. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ribanc mert nem válaszol neked ?:OO Ezért max a paraszt vagy a bunkó jelzőt érdemelné meg, de halkan megjegyzem lehet, hogy csak gondolkodik mit kéne visszaírni...Kicsit magadba szállhatnál.Ne beszélj ostobaságokat.

21L

2013. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb, hogy nem érdekled, de nem akarja ezt leírni neked, mert fél, hogy megbánt. Nem ribanc ettől még. Én sosem nyitnék interneten keresztül egy olyan csaj felé, akivel személyesen is sokat találkozok. Most biztos kellemetlenül fogod magad érezni, ha találkozik a tekintetetek, nem?
2013. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dehogynem
2013. febr. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!