Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hogyha egyszerűen nem találok senkit aki segítene kimászni belőle? Hiába nem mutatom és próbálom rejteni.
2013. jan. 25. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvoshoz fordulni, mivel a depresszió egy betegség. Pszichés betegség, aminek van gyógymódja.
2013. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De arra nincs pénzem...
2013. jan. 25. 13:20
 3/17 anonim ***** válasza:
He? A TB-t minek fizeted?
2013. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gyógyszeres kezelésre nem akarok menni ergo pszichiáter kilőve.. Pszichológust meg nem hiszem, hogy állja a TB...
2013. jan. 25. 13:25
 5/17 anonim ***** válasza:
nincs egy olyan barátod,aki jóban-rosszban melletted áll?
2013. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Sokat segít ha változtatsz a gondolkodásmódodon. Megpróbálod megtalálni mindenben a jót is, nemcsak a rosszat, hiszen mindennek két oldala van. Az optimista szemléletmód mellett pedig fontos a testmozgás. A sporttal le tudod vezetni a feszültséget, sokkal jobban fogod magad érezni tőle :). Emellett még kereshetsz magadnak valami hobbit, ami örömmel tölt el. Jó, ha több időt töltesz kint a szabadban. De a lényeg, hogy minden az agyban dől el. Próbáld meglátni az élet szépségeit, tudom, sokszor nagyon nehéz, de megéri! (Hópihe)
2013. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már nincs mióta legutóbb beütött az a bizonyos rossz és elhagytak. Azóta nem igazán engedek senkit túl közel, mint utólag kiderül a legtöbbről jobban is teszem.
2013. jan. 25. 13:32
 8/17 A kérdező kommentje:

Hópihe!


Megpróbáltam mindig megtalálni és tényleg kerestem, de egyszerűen nem kapom meg azt a jót ami szerintem járna. Sportolni sportolok rendszeresen mégis így érzem magam :/

2013. jan. 25. 13:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Miért utasítod el a gyógyszeres kezelést? A pszichiátrián van klinikai pszichológus, ő is kezelne. A depresszió nem egy életen át tartó betegség, 3 hónap alatt is tökéletesen meggyógyulhatsz és többé nem kell gyógyszert szedned. Nem érné meg?
2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy könnyű a megoldás. Nehéz meglátni a jót, ha úgy érezzük, hogy minden körülöttünk össze van omolva. De nem szabad elfelejteni, ha magunkban megtaláljuk a harmóniát, akkor a világ is harmónikusabb és szebb lesz körülöttünk. Összeomlottál? Elhagytak? Vond le a következtetéseket, a tanulságokat és engedd el a sérelmeidet, a fájdalmaidat. Gondolj arra, hogy ezekkel a tapasztalatokkal gazdagabb lettél. S ezek segítenek majd abban, hogy egy jobb párkapcsolatod legyen például.
2013. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!