Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne belőle valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne belőle valami, vagy még most az elején próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor találkoztunk egy sráccal(az a gond hogy én rá nemnagyon emlékszem..).Kb 2 hete beszéltünk szilveszter óta először,azóta minden nap legalább 2-3 órát.Teszünk egymásnak félreérthető megszólalásokat bőven,viszont az utóbbi napokban ez az egész kezdett olyan komolyabbá válni.Általában azon kapom magam,hogy rágondolok egész nap.:/
2013. jan. 25. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
oké :D
2013. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mmint nincs ott gond szerintem. :D
2013. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt a barátnőmmel, ugyanígy indult. egy buli után 1 hónapig minden nap beszéltünk 2-3 órákat és egyszerűen egymásba szerettünk. igaz, hogy már ismertem korábbról, de csak köszönőviszonyban voltunk. (majdnem egy éve együtt vagyunk már.) várd meg, hátha ő is így érez és majd bevallja:) 17/F
2013. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de miért kéne elfelejteni?meg már úgyis mindegy,ha egész nap ő jár a fejedben :D
2013. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D

amúgy,pont azért,hogy ne essek belé,ha esetleg nem úgy jönne ki..amúgy azt elfelejtettem hogy kb.100km-re vagyunk egymástól(de szoktam odajárni..):D

2013. jan. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!