Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furán viselkedik, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán viselkedik, én pedig nem tudom, hogy mit akar ill. akar-e valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy suliba járunk, közel is lakunk egymáshoz, ezért egy busszal szoktunk menni. Nekem tetszik, és eddig az ő testbeszédéből is az jött le, hogy én is neki. Mindazonáltal nem tudom kiismerni, mert volt egy idő pár hete, amikor nagyon elutasító volt velem, (nem, nem vagyunk köszönőviszonyban sem, ezt abból vettem le, hogy a korábbi jeleinek nyoma se volt.) Nemrég átváltott erre a mostani kétértelmű stílusra, konkrét példa: reggel mögötte mentem be a suliba, (egyébként amikor észrevette, hogy mögötte megyek még jobban begyorsított) és amikor kinyitotta az ajtót még pár másodpercig se tartotta nekem hanem csak kilökte, és továbbsietett, ami nem lenne baj, de másokkal KIFEJEZETTEN udvarias. Velem sosem, (néha kifejezetten bunkó velem, máshogy viselkedik velem. Ez csak egyetlen kis példa volt, tudom, nem a legnormálisabb de ez történt mostanában.) Ha nekem tetszene egy lány, akkor kihasználnám a helyzet adotta lehetőséget. Ebből azt szűrtem le hogy nem jövök be neki. De a suliban amikor meglátott még hátra is fordult, úgy nézett, pedig épp egy beszélgetés közepén volt. Amikor ugyanezen a héten betegség miatt hiányoztam, még keresett is a barátaim szerint.

Csak a véleményetekre, tapasztalatotokra lennék kíváncsi, ezért normális válaszokat kérek.


2013. jan. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh, hát ez a fiú tényleg nem normális. Ha nekem tetszik egy lány, én is kihasználom az alkalmat, hogy udvarias legyek vele.
2013. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én már tapasztaltam ilyet. Nem tudja eldönteni, hogy hányadán álltok, ezért hol bunkó, hol nagyon udvarias.
2013. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Zöldfülű, lúzer. Biztosan még csak most pelyhesedik.

Nem tud mit kezdeni az érzéseivel. Próbálja leplezni némelyik osztálytársa előtt, barátaival már megbeszéli. Félelem, szorongás, kétségek kavarognak benne.


Fél a rivális hímektől, hogy nem elég magabiztos, ha ki kell állni érted.

Szorong, hogy a közeledben elönti a forróság, elpirul, felsül.


Lehet, hogy valaki félre tájékoztatta. Azt hiszi, hogy a csajok a bunkó pasikra buknak.


Lehet , hogy messzire elkerülném az ilyen fickót, a leírtak alapján. Ha most buksz rá, azzal megerősíted, hogy veled lehet bunkó nyugodtan.

Esetleg kérdezz rá konkrétan, hogy mi a baja veled, miért viselkedik így.

Értelmes választ ne várj tőle, de legalább valami folyamatot elindítasz benne, ami előmozdítja az érésben.

2013. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megy a pont mindenkinek!

Most újra kedves velem, amúgy. :)

2013. jan. 30. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A Comedy Chanelt nézi a srác?
2013. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!