Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy rettegek. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy rettegek. Az első csóktól? Hogy csináljam? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Talán jobban mint attól, hogy lefeküdjek valakuvel.. Furcsa felfogás de ugy gondolom az magától jön, de a csóknál ha elcseszem? Ugy érzem tul idős vagyok már ehhez, a korosztályom többsége már a szexen is túl van nekem meg egy normális kapcsolatom sem volt eddig (mert nem akartam, nem foglalkoztam ezzel) most meg nagyon megkedveltem egy srácot, és Ő is engem, de félek ettől.. Eggyáltalán hogyan csináljam? Meg egy kapcsolatban először sima szájrapuszi van nem?

Nagyon nem tudom ezt.. De nagyon kedvelem Őt.. Talán túldramatizálom, de tényleg nem tudom, mit tanácsoltok? Nálatok hogy ment ez?

Komoly válaszokat légyszi.

Köszönöm.



2013. jan. 27. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sem csókolóztam még... smárolunk?
2013. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, mint Te. Ha a szátok összeér, csak akkor tudod pontosan, mit is kell csinálni. Hiába magyarázzuk. Elsőre nem lesz olyan jó (nálam mondjuk nem volt baj), de utána belejössz. :)
2013. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, ne felejtsd el becsukni a szemed, mint én tettem... :D
2013. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig elhiheted, a szexet sokkal könnyebb elcseszni, mint a csókot. (Bár inkább a fiúnak.) A csók az, ami jön magától, nem kell eltervezni és nem szabad rástresszelni.
2013. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért, az is fontos? :)
2013. jan. 27. 23:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél azt hittem elhányom magam! :D Pedig nagyon vágytam rá. Utána megtetszett hamar :) 1 a lényeg, hogy inkább a srác kezdeményezze. Úgy lesz a jó. Ösztönösen meg tudni fogod, hogy mit kell csinálni. Ha mégsem, akkor csináld amit ő! :)
2013. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elhányod magad? Mert? O.o
2013. jan. 27. 23:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a barátommal én is féltem, hogy mi lesz ha elbénázom. De nem kell! Ha a srác szeret, még ha nem lesz olyan jó (mivel senki sem csókkirályként kezdi!) akkor max egy jót mosolyogtok és folytatjátok. :) Gyakorlat teszi a mestert! Lényeg, hogy ne parázz rá, minden okés lesz! :)
2013. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az első fogalmam sincs, meddig tartott, de kegyetlen hosszú volt, azonnal nyelvvel. Szabályosan elfáradtam a végére... Nyelvest későbbre tartogassátok.
2013. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én másfél honapja csinaltam utoljara azota rendszeresen :)

elsőre csak puszilgasd a száját,utána egyből jön magától,hidd el én se hittem el de tényleg.!!:) egyáltalán ne parj,semmi gyakorlás :DD

16f

2013. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!