Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találok alkalmi szexpar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találok alkalmi szexpartnert?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátnőmmel és szükségem lenne a testi dolgokra addig amíg meg nem ismerek valakit, akivel hosszabb távra is tervezhetek. Könnyűnek tűnik, de nehéz ilyet találni, szórakozóhelyeken is.


Esetleg az interneten? Vagy itt? Van olyan vállalkozó kedvű lány aki benne lenne egy ilyen kalandban? Teljesen átlagos srác vagyok. 22f


2013. jan. 27. 23:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki benne lenne, küldhetek képeket. És persze én is szeretnék látni róla, és találkozhatunk, de nem tudom, bevallom sosem csináltam még ilyet.
2013. jan. 27. 23:46
 2/10 anonim ***** válasza:
ha itt sikerülne, küldj egy privátot, veszek neked egy sört
2013. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is hadd! 21 év, ugyanennyi centi. ;D
2013. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azt kétlem, hogy ugyanannyi centi ;)
2013. jan. 27. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem buzuljatok be! Úgyis már csak faszosok, meg leszbik vannak fent...
2013. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha érdekel egy 24 éves hapsi akkor írj nekem


(Nem vagyok meleg de néha szexelek fiúkkal is)

2013. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Hát valóban nem vagy meleg, csupán biszexuális... :P

2013. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szexrandi.hu


Kíváncsiságból már jártam itt, de találkozóra persze nem került sor, mert barátom van. Csak nézelődtem, meg dumálgattam.. Viszont pozitívak a tapasztalataim, tetszett.. :D Egy próbát megér szerintem ;)

18/L

2013. jan. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi, csak nehogy elkapjak valamit :/
2013. jan. 28. 02:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, arra nem tudok jobbat, mint az óvszer... Tudom, hogy úgy ne az igazi, de inkább mint hogy tényleg összeszedj valami nyavalyát....

Utolsó voltam :)

2013. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!