Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem nézik régimódinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem nézik régimódinak azt, aki rajong a retró dolgokért?

Figyelt kérdés

Egészen konkrétan a 90-es évek számít itt retrónak. Több tekintetben: zene, öltözködés…


19 éves fiúról van szó.


2013. jan. 28. 00:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, srác vagyok. Persze nem fanatikus, csak kedvelem azt a kort. Ráadásul én még visszább is megyek, egészen a 40-es évekig imádom a régi filmeket, a régi nagy színészeket/színésznőket és az akkori divatokat.


Csak egy dolog, amit szeretsz. Miért lenne gond?

2013. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem régimódinak.

Én meg az 50-es, 60-an évekért vagyok oda, divat, zene, életstílus... Bárcsak akkor lettem volna fiatal! :/

2013. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy akkor még csak ovis voltam, de az akkori zenék meghallgatása egyszerűen olyan eufóriát ad, hogy az nem igaz… egyszerűen imádom. Az öltözködésem pedig szintén régiesnek hat, de azért is odáig vagyok. :-)
2013. jan. 28. 00:30
 4/23 anonim ***** válasza:
Sose azt nézd, hogy mások (ezesetben a lányok) mit gondolnak rólad, hanem hogy TE mit gondolsz magadról!!!!
2013. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből is divatot csináltak. Ez, viszont nem jelenti azt, hogy te is divatból szereted.


Csak a grunge stílust kerüld el. Az nagyon gáz.

2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Dehogy nézik annak! Én is imádom azt a korszakot, meg persze a még régebbi zenéket, filmeket. :D szóval vagyunk így ezzel páran még. 24/L
2013. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Eurodance, Dosos játékok, Cherry Coke (régi csomgolásban), az az igazi '90-es évek lazaság, akkori rajzfilmek, Torgyán baromságai...


VISSZA A '90-es ÉVEKEEEEET

2013. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó le is írta, az eurodance nekem nagy szerelmem. :-)
2013. febr. 9. 21:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Epp ellenkezoleg nekem nagyon bejonnek a retros dolgok.Tudsz egy ket kepet kuldeni ruhadarabokrol hogy kb miket szoktal hordani
2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem,én is szeretem a retró cuccokat,na meg a zenék...egy teljesen más világról,életvitelről szólnak,ezért imádom az ilyen zenéket,filmeket.:)
2013. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!