Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belőle alkalmi szexpartner?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle alkalmi szexpartner?

Figyelt kérdés

Két lány választott magának fiú szobatársat. Konkrétan engem az egyetemhez közeli albérletbe. Én csak kiraktam egy hirdetést, hogy helyet keresek, ők írtak rám.


Valószínűleg találtak volna lányt is maguk mellé, amikor idejöttem úgy vettem észre, hogy a lány, aki intézte ezt az egészet nagyon oda volt, hogy idekerüljek. Szimpatikus lehettem neki és kicsit ninfománnak tűnik egyébként, elég vad.


De ha olyan dologba nyúlok bele ami kellemetlen vagy valami, vagy kapcsolatban van, lehet, hogy repülök a helyről úgyhogy óvatosan kezelem a témát de számítok kellemes meglepetésekre.


Hogyan, meg amúgy leírás alapján ti mit gondoltok? És azért reálisan kellene átgondolni a dolgot, ilyen helyzetben általában visszafogottak az emberek, hiába vagyunk egy fedél alatt (egy szobában!!) nem fogok arra hazajönni szerintem egyik nap sem, hogy széttárt lábakkal fekszik előttem a szoba közepén.


És különben sem vagyok olyan srác, de azért örülnék ha lenne valami.


2013. jan. 28. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Alkalmi? Hű haver! Irigyellek!!!!!
2013. jan. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért akartak téged, mert fiúkkal néha sokkal könnyebb: nem szeded el a ruháit, nem beszéled ki a háta mögött nem picsogsz, stb... Két lány még csak-csak kijön egymással, de három már katasztrófa.

És lehet, hogy csak ki van éhezve, lehet hogy tényleg tetszel neki. Nehéz ezt így megmondani. De szerintem nincs itt szó szexről.

2013. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy ilyen helyzetből nem hozol ki legalább egy menetet, akkor lúzer vagy...
2013. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ne legyél szégyenlős, s ő sem lesz az. A fürdőszoba ajtót ne zárd be csak hajtsd be. Egy szál törölközőben gyere ki onnan. Tegyél megjegyzéseket finoman, hogy jó a csaj.

Ne légy tutyimutyi, mert ha elhúzod az időt az se segít neked.

2013. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Picit pontositanád:"kicsit ninfománnak tűnik egyébként"? Hogyan is van ez ráirva??
2013. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!