Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék külföldiekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék külföldiekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem szerelemből, szeretnék külföldi haverokat, hogy tudjam "képezni magam angolból"...stb. Hol találok ilyen korombelieket?

L/13


2013. jan. 28. 10:10
 1/9 A kérdező kommentje:
online szeretnék velük megismerkedni
2013. jan. 28. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:
MMO
2013. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
külföldi MMORPG-ken csak ehhez kell az ingerencia hogy picit bekockulj. Volt egy ismerősöm, megbukott latinból és minden idegennyelvböl amit csak megpróbált. Aztán kimentünk Londonba és amig én probáltam összerakni egy két értelmes modnatot ö simán el tudod besézlgetni a röhögö angolokkal akik rajtam vidultak. :D Mert kocka volt. :D
2013. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Egyébként én 13 évesen inkább ajánlom neked, hogy nézz angolul filmeket felirattal, vagy akár anélkül. Én így szereztem meg több nyelvből is a passzív nyelvtudásom. Utána középsuliban meg mehetsz cserediáknak és tökéletesen megtanulod. Sok sikert!
2013. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott a Francia intézet. Bár te angolokkal ismerkednél. Biztos van hasonló angol nyelvterületen is.

Kutakodjatok a GOOGLE bácsival közösen.

2013. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
omegle.com
2013. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
livemocha.com
2013. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
chatroulette.com
2013. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Interpals.net
2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!