Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy lefeküdjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy lefeküdjön velem, anélkül, hogy úgy viselkednék, mint egy közönséges ribanc?

Figyelt kérdés
Nem akarok, rányomulni, mert nem akarom, hogy azt gondolja rólam, hogy mindenkivel ezt csinalom. Egy hónapja majdnem lefeküdtünk és azóta is bánom, hogy nem mentem bele. 23 éves és tudom, hogy ebbôl nem lehet semmi komoly, de én ennyivel beérném. 16/L
2013. jan. 28. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

...nem mentem bele.

idáig még együt is éreztem veled. de 16 évesen egy 23 évessel??? Ennyivel be is éred??? juj ezek kemény szavak és ha ez lerí rólad a valóságban is, akkor nagyon nagy bajban vagy ileltve lehetsz késöbb :/

2013. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

"de én ennyivel beérném. 16/L"


"anélkül, hogy úgy viselkednék, mint egy közönséges ribanc?"


Ez így nehézkes kérdés egy picikét.

2013. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Inkább engem sz opjál le!
2013. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rosszul hangzik, de nem vágyom kapcsolatra, ahogy ô sem. Szz vagyok, ezért nem feküdtem le vele akkor. Belefáradtam a csalódásokba, így nem hiszem, hogy léteznek normális kapcsolatok. Minden esetre köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 28. 10:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lefeküdni akarsz vele, nem mindegy mit gondol rólad?
2013. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 10:54

ha még vársz pár hónapot a szüzességed elvesztésével akkor az én szememben egy tőkéletes Nő képét fogod mutatni. :) Legyél erre büszke, hogy te nem ordítasz együtt a farkasokkal. :)

2013. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dogmatix91 ***** válasza:
69%

[link]

16 évesen milyen csalódásokba fáradtál bele? -.-

2013. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy hülyeség már bocsi. Érzelemmentesen szexxel miért jó elveszíteni a szüzességed? Nekem fontos volt hogy olyannal történjen akit szeretek. Bár lehet hogy régies a felfogásom. Soha nem bántam meg hogy vártam vele az első szerelmemig.

L21

2013. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

-en

L21

2013. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Aki csak úgy lefekszik valakivel,az rib@nc,szóval hiába nem akarsz annak tűnni,attól még az leszel.
2013. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!