Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/ferfiak milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak milyen az a lany/no, aki elso pillantasra ''megigezne" titeket?

Figyelt kérdés

Viselkedes (errol nyilvan par perc alatt nincs teljes kep, ezert ilyesmire ertem: mosolygos, kacer, komoly stb. ), stilus stb. Leginkabb 25-40 kozottiek valasza erdekelne

25/L


2013. jan. 28. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Meztel3n
2013. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Visszafogott, normál testalkatú (néhány kg plusz nem probléma). Ne legyen agyonsminkelve és legyen ápolt. Barna, hosszú haj előny, de nem feltétel.:) Ja és ne cigivel vagy piás üveggel a kezében jelenjen meg. 25/F
2013. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 The Other ***** válasza:

Ha küldesz képet, akkor őszintén elmondom, hogy miért nem vagy megigéző. Látatlanban nem szeretek rizsázni a vakvilágba.

(Bocsi, ma ilyen negatív napom van)


25F

2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!

Nem ez volt a kerdes,de mindegy...

Masodiknak koszonom a valaszt :-)

Varok meg kommenteket.

2013. jan. 28. 22:20
 5/9 The Other ***** válasza:

De Te most komolyan ilyen általános leírások alapján akarsz hódtani? Mi van akkor, ha valaki azt írja, hogy a fekete őzikeszemek jönnek be neki méteres szempillákkal viszont neked kék szemed van?

Tudom, hogy a viselkedés/stílusra vagy kíváncsi, amik alakíthatók, de bizonyos szempontból éppen emiatt ezeknek csak másodlagos szerep jut.


Amúgy értelemszerűen a mosolygós, kacér és csábító, de nem közönséges viselkedés a nyerő. Stílusból pedig az, ami passzol az alkatodhoz és a személyiségedhez. Ezeket most leírtam, de ugye, hogy nem tudsz mit kezdeni vele?

2013. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös ne válaszolj, ha flegma vagy, mert azzal senki nincs előrébb! Kérdéseknek jött létre ez az oldal.
2013. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 The Other ***** válasza:
Nem vagyok flegma, csak realista. És az miért baj, ha leírom a véleményem, pláne úgy, hogy normálisan is válaszoltam? (Költői kérdés)
2013. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem válaszoltál normálisan, de úgy látszik neked ez a normális úgyhogy ok.
2013. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Otos!

A kerdesre valaszolj,vagy ne irj.

Egyenkent egy szoval sem irtam,hogy az itt adott valaszok alapjan akarom atalakitani magam,hiszen kb. minden pasinak mas tetszik.Szoval csak kivancsisagbol kerdeztem.De mindegy,Te nagyon nagy esz vagy,aki kikovetkezteti a kerdesbol meg azt is,hogy hogy hivjak a tesom kollegajanak a horcsoget.Ezzel a legnagyobb gond az,hogy full hulyesegeket irsz.

Egyebkent ha most kiirnek egy kerdest,hogy "Fiuk,szerintetek melyik a legjobb auto marka?" akkor az nem jelentene azt,hogy most kocsit akarok venni,es azt a markat valasztom,amit a legtobben irtak.

Es meg valami: ha nem tudok/akarok valaszolni egy kerdesre,nem irok kommentet csak azert,hogy irjak vmi "okossagot" ,aminek a kerdeshez semmi koze.Gratulalok az elkepeszto intelligenciadhoz!

2013. jan. 29. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!