Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Kész vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Kész vagyok a barátnőmtől.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban nagyon tetszik, aranyos is, érdeklődik utánam. De a barátnőm ismeri őt, és nagyon rosszakat mondhat rolam, kiparodizál elötte, lejárat. Nem azért mert féltékeny, hisz van barátja. A fiú már nagyon sokat tud rólam, ami 90%-ban nem igazán igaz.

2013. jan. 28. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
hát akkor nagyon jó kis barátnő..O Szerintem ha már úgy is a "barátnőd", akkor menj oda hozzá, amikor a fiúval beszélget, és ne hagyd hogy leégessen, esetleg égesd le te.
2013. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem barátnő.

Beszélj vele,de nagyon gyorsan,hogy mi baja..

2013. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt mondja, hogy csak humorkodik, de ugy tűnik, én nem értem a viccet... hát nem még mindig nem fogtam fel mi ebbe olyan vicces...
2013. jan. 28. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem.Viccnek próbálja beállítani,de rosszat akar neked.Nem tudom miért,de ez tipikus.

Állj a sarkadra.

2013. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem buta vagy, hogy ez a baratnod

terj mar eszhez oreg

2013. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de miért akar nekem rosszat? ... :( és mit tudnék tenni, hogy kicsit észheztéritsem, de ne legyek vele bunkó? mit szoljak be? és hogy közbe a srácba se keltsek rossz ebyomást?
2013. jan. 28. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
mert egy sz*rkavaro kis rib*nc
2013. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg a "barátnőddel" hogy ez így nem nagyon jó..és menj oda a fiúhoz, beszélgess vele szerintem ezt csak azért csinálja a barátnőd mert féltékeny hogy az a pasi helyesebb mint a barátja vagy mittudom én...
2013. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát rendben beszélek vele. Am még szép hogy helyesebb. Főleg az én szememben. :D
2013. jan. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!