Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy nő akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy nő akkor aggaszt magára mű dolgokat, ha nincs magával megelégedve? (Külsőleg) És ezek a dolgok nélkül észre sem veszik a pasik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a festett hajra, agyonszolizott bőrre, rengeteg smink, festett szemöldök, kihívó ruhák stb stb...

2013. jan. 29. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, jó az észrevételed

a legcicababásabb nők küzdenek a legnagyobb önbizalomhiánnyal.

2013. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis nekik a legnagyobb az arcuk...
2013. jan. 29. 02:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában így van.De sok a test-kép zavaros nő,aki nincs megelégedve a tökéletes alakjával...Meg a másik véglet,amikor csúnya,vagy átlagos,de a nagyképűségtől szétesik.Ritka az,aki tisztában van az értékeivel.
2013. jan. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig igen.

Mondjuk,nekem rikító színű a hajam, de nem azért, mert enélkül nem vesznek észre a pasik. Nem tetszik a hajam eredeti színe, nem is érzem igazán magaménak, hogy úgy mondjam. Szóval igen, nem vagyok megelégedve az eredeti hajszínemmel, de ennek köze sincs a férfiakhoz, csak és kizárólag hozzám. =)

2013. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részben igen. Én festem a hajam, mert nem tetszik az eredeti. Tehát igaz hogy nem vagyok megelégedve vele, de inkább magam miatt, mint fiúk miatt, a volt páromról tudtam hogy nem fog annyira tetszeni neki a szőke haj, mégis befestettem, mert régóta untam a barnát. Tehát nem a pasi miatt csináltam, de tényleg azért mert nem voltam megelégedve azzal ami volt.


Ha valakinek nagyon nagyon törik a körme, és zavarja csináltat egy műkörmöt, azt is megértem, bár nekem nem kéne.

De amikor valakinek már mindene mű, az valószínűleg semmiből nem szereti magán az eredetit, tehát tényleg nem lehet túl nagy önbizalma.

2013. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami. De mindehhez az is kell, hogy számára a külső egy borzasztóan fontos dolog legyen.

Aki akár hetente többször jár szolizni, fodrászhoz, körmöshöz, ruhákat vásárol, és minden reggel egy kiló vakolatot ken az arcára, az rengeteg időt és pénzt szán erre. Én például nem lennék erre képes, mert sajnálom az időm, mert számomra fontosabb dolgokkal is eltölthetem. Szóval értékrend kérdése is a dolog.

2013. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!