Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 cm gondot okozhat?

Figyelt kérdés

18/f

Van egy barátnőm akivel nagyon jól megvagyunk...Szóval nekem jellemileg ideális partner.

Olvasgattam egy kicsit,és mintha ez az átlagnál kisebb kategória.vagy az átlag alsó fele....

Szóval,hogy is van ez?

Ne haragudjatok a kérdésért,de csak itt tudom megkérdezni.Szerintem sokan feltettek hasonló kérdést,na de mindegy...Volt már dolga valakinek egy ilyen mérettel rendelkező férfival? vastagsága meg 4 cm körüli...

Leginkább nők írjanak.Köszönöm


2013. jan. 29. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
15 cm hó a főutakon már okozhat gondot a közlekedésben igen...
2013. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de szerintem hasznos infót adhatok mivel hasonló mérettel rendelkezem. Külső hatásoktól függően 14-15cm hosszú és 4-4,5cm a vastagsága. Namármost voltam már jó pár csajjal és nem volt gond vele sőt. Volt olyan aki azért folytatott velem szexkapcsolatot mert velem élvezte a legjobban a nagyobbal fájt neki. Szóval ne parázz ha kialakul a technikád hozzá tökéletes méret :) 22/F
2013. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=15cm&kategor.. B@zdmeg de unom már ezeket a kérdéseket... ANNYIT KELL BEÍRNI ABBA A SZÁJBASZEXUÁLT KERESŐBE, HOGY "15cm"... MI EBBEN A NEHÉZ??? Már nagyon idegesítőek ezek a kérdések. Minden egyes kicsapott milliméterre van egy ilyen kérdés 3 centitől 23-ig....
2013. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Nem az, hogy nem kérdezhet, de már 500x elhangzott ez a kérdés. Nem tudom mért aggódnak a mai fiatalok a dákóméretük miatt? Mintha azon múlna az életük és a boldogságuk. Furcsa...
2013. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jól van....

akkor nem kérdezem...

2013. jan. 29. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz csak nyugodtan, a kattintásokból él ez az oldal is...

Nem gond, átlagos, csak tudd használni rendesen!

2013. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
A barátnőm arra panaszkodott, hogy nagyon kis méretekkel volt dolga idáig, amíg velem nem találkozott. Ő olyan 8-12cm közöttinek gondolja akikkel eddig volt. Nekem a tiédnél egy kicsit nagyobb és nagyon élvezi. :)
2013. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Átlagosnak számít, és a nők igen jelentős részénél előnyt jelent, ha nem döngeted a méhszájat, ami sokaknak fájdalmat okoz. :)

Viszont arra nagyon figyelj, hogy a szex minősége NEM a méreten múlik elsősorban! Ismerd meg a partnered, figyelj rá oda nagyon, a testére, a jelzéseire, és akkor minden rendben lesz!

2013. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fülünyúl ***** válasza:
Hogy 15 cm gondot okozhat-e? Már 4 cm-es rétegvastagságnál is meghal a forgalom Magyarországon, a lakosság pánikba esik mint valami béna óvodás, a hóekék elakadnak. Most hogy több is esett (legalább 40-50 centi összességében), települések, utak és vasút bénult meg. A szomszédos Ausztriában is ugyanennyi ha nem több hó esett, de ott érdekes módon állandóan szárazra tolták az utakat, nem a kocsik taposták síkosra a havat, és nyugati szomszédaink rajtunk röhögtek és szánakoztak, hogy EU ország, pumpálják belénk a pénzt és még a havat se tudjuk eltakarítani útjainkról.
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azoknak akik komolyan írtak!:)
2013. jan. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!