Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz fényt vet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz fényt vet rám, ha első randin nő létemre iszom egy pár pohár pezsgőt?

Figyelt kérdés
Soha nem iszom alkoholt, ezért 2-3 pohár már biztos a fejembe szállna. Csak nagyon rossz passzban vagyok, és szeretnék kicsit laza lenni a randin. Fesztelen.

2013. jan. 29. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták ne igyak, én sem szoktam amúgy.

De rájöttem hogy tényleg nem kell. Felesleges.

2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Ebből lesz a túl fesztelen. De ha mértéket tudsz tartani, akkor megcsinálhatod. Csak pont nem vagy alkoholhoz szokva, csúnya vége is lehet így az estének.
2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából az a tervem, hogy 2-3 pohár után megállok.. csak tényleg kész vagyok mostanában, lehet, hogy leinnám magam a sárga földig.. aztán biztos nem lenne 2. randi.. :D
2013. jan. 29. 18:23
 4/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Azért. :D Ha rossz a kedved nem szabad ezt csinálni, ha jó a kedved meg amúgy sem gondolnál arra, hogy tovább kéne fokozni, mert jól érzed magad egyébként is.
2013. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos,hogy túl jó ötlet rögtön az első randin ezzel nyitni.Mivel nem szoktál hozzá az alkoholhoz,így valószínűleg balul sülne el,szóval nem ajánlom.Amúgy is el lehet lazulni alkohol nélkül is.A lényeg,hogy odafigyelj a másikra,érezd jól magad,és önmagad légy.
2013. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérem áruld el, hogy hány éves korodra tervezed az elsö randidat?
2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok már fiatal.. ezzel a pasival lesz az első randim, nem ez lesz életem első randija..
2013. jan. 29. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
egy pohár pezsgőtől nem lesz bajod :D meg nem is fog alkesznak nézni :D
2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!