Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, nagyon tetszik, és nézni is szoktam, és ő is engem, de amikor elkapnám a tekintetét gyorsan elfordul. Amúgy nagyon kedves. De ha folyosón velem szembe jön a földet nézi. Ebédkor inkább máskhoz ül, és rengeteg fiú barátja van, persze csak haverok. Velük mind nyitott, jófej, de én vagyok az egyetlen, akitől fél, vagy nemis tudom milyen szó kéne ide. talán szégyenlős. pedig nincs mit szégyelnie. néha néha egy két mondat elcsattant köztünk, az is társaságba. érdeklődik utánam, kosár meccseimet megnézte egyszer, ha valamivel megkinálom, "köszönöm, nem" a válasz, cseten is meghívott már. tényleg nagyon nyitott mindenkivel. A folyosók mindig a nevetésétől zengenek, de ha meglát...

2013. jan. 29. 18:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Elvinném nagyon szívesen ebédelni vagy cukrászdába, de ez neki nem lesz nagyon megszokott? mert a fiuk mindig vesznek neki sütit, vagy elviszik ebédelni, mondjuk ha azt mondtátok, hogy rám máshogy néz, akkor biztos nem lesz így. :) Juj ennyire még nem izgultam. De gáz...
2013. jan. 29. 21:10
 12/18 anonim ***** válasza:
sok sikert.. :D Majd írj, hogy mi volt..
2013. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ok :) :$
2013. jan. 29. 22:01
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy fiú, akkor szeretem nézni ha mosolyog, ha beszél.. vagy mondjuk akármit csinál. Ha rámnéz miközben én is nézem, akkor (általánan) pár pillanatig a szemébe tudok nézni. De ha mondjuk jön velem szembe, akkor nem merek rá nézni (vagy a falat nézem, vagy a földet vagy csak szimplán a másik irányba nézek).

Szerintem nem vette észre, hogy tetszik nekem.

2013. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Ez a nevem! ***** válasza:

Tetszel neki,azért van zavarban és a földet nézi.Hajts rá!De persze ne túl rámenősen,hanem csak úgy szolídan :-) Ha van rá mód,hívd el egy jó kis sétára egy olyan helyre,ahol nyugodtan tudtok beszélgetni,ahol nem zavarnak és nem járkálnak sokan.Mondjuk pl: egy parkban,ahol esetleg le is lehet ülni egy padra.Beszélgessetek sokat,szervezz meg vele programokat,puhatolózz hogy mi iránt érdeklődik és(a későbbiekben) lepd meg egy olyan dologgal,aminek szerinted nagyon örülne.Minél többet tudj meg róla és ezek alapján szervezz! :-) Ok?

De írj hogy mi és hogyan alakul,mert kíváncsiak vagyunk rád itt néhányan és szurkolunk neked :-D Sok sikert barátom! :-)

2013. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) már nagyjából sinen vagyok, szemezünk, nem sokat 2-3 mp-et de az is valami. de az egyik fiú rányomult, és letaperálta, de csak ketten voltak a folyosón, ugyanis a srác megkérte a lány haverjait, hogy menjenek el. én viszont ott voltam, de azt nem látta. és úgy orbavágta a palit, hogy vérzett az orra. gyorsan elmentem, pedig oda kelett volna mennen ( szetintem ) na mindegy. kedves velem, de most egy kicsit kerüli a fiúkat beleértve engem is...pedig amikor már odáig eljutottunk, hogy szemezés...
2013. febr. 2. 16:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen kis vadmacska csajszi.. :o) Akkor én a helyedben óvatosan közelítenék. Ja odamehettél volna, "megvédeni a lányt", bár erre nem nagyon volt szüksége, de minden lánynak jó esik egy megmentő.. te ne tapizd mindenesetre :o)
2013. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát eszem ágába...Jó családba nevelkedett, gondolom azt mondta az apja, hogy ha ráhajtanak úgy hogy ő nem akarja, nyugodtan vágja pofán őket. Nagyon szeretném már...csakhkgy ezzel rajtam kívül még sokan vannak. az egyetlen ami "vigaszta", az hogy nálam zavarba jön.
2013. febr. 2. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!