Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne legyek ennyire szégyenlő/zavarban?

Figyelt kérdés
Szörnyen zavarban vagyok, amikor rám néz, vagy megszólít "Ő". Azaz a fiú, aki nagyon tetszik a suliból. Nem sokat szoktunk beszélni, sőt szinte soha nem beszéltem vele, csak ő velem, 2-3 mondatot. :S Tök gáz, hogy köszön, és én úgy köszönök vissza, hogy nem nézek rá. Nem tudom miért csinálom, de nagyon idegesítő, hogy itthon mindig szidom magam, és elhatározom magam, hogy jó hatást keltek benne, beszélek vele, ...stb, de amikor ott vagyok, egyszerűen földbe gyökerezik a lábam, illetve ha meglátom a folyosón, inkább megfordulok. Mit tudok ez ellen csinálni? Kérlek, segítsetek, mert most nagyon kéne a segítségetek. Nagyon szépen köszönöm előre is. 16/L (1hónap múlva 17, csakhogy eldicsekedhessem:P)

2013. jan. 30. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél fel egy Darth Weder sisakot abban nem látszik hogy szégyenlős vagy.
2013. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DDD. na de most komolyan! ;)
2013. jan. 30. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:

képzeletbeli pofozgatás, (mint batman robint), menny már oda hozzá, az isten áldjon meg! :D

de ha még most se megy, mond már meg hogy hol fogsz venni darth vader sisakot :)

2013. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne titkold az erzeseid. Mutasd ki neki es jo esetben majd o cselekszik. Ha nevetned kell, nevess. Ha raneznel, nezz ra. Ez a normalis.
2013. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem mindig nevetnem kell :D :(
2013. jan. 30. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan tipikusan leirtad, ahogyan kezdödik egy ismerkedés csaknem gyerek korban. Még nem tudod, hogy mit, hogyan kellene tenned. Tudd meg, hiába is mondanánk neked "okosakat" ugy sem tudnád megfogadni (vagy nem is lenne érdemes!) Ne keress mesterkélt megoldásokat. Nevess, vihogj, dadogj (a jelenlétében), pirulj el nyugodtan. Vagy bejöttök egymásnak, vagy nem. Sok sikert!!!
2013. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát rendben :) köszönöm a biztatást :D
2013. jan. 30. 18:57
 8/12 anonim válasza:

Szia!

Én egy hónap múlva leszek 18 (csak hogy én is dicsekedhessem:P)

Sajnos pont ugyanolyan vagyok, mint te, pirulós,és folyton zavarban vagyok. Amikor meglátom "Őt" (az enyémet:P:), kikapcsolok. Egy szót nem tudok kinyögni. A srácot 2 éve ismerem, és tetszeni úgy 1,5-1 éve kezdett el igazán. Mostanára sikerült magam olyan szintre tornázni, hogy amikor a közös társasággal beszélgetünk, fél óra alatt egy mondatot összehozni. Persze közben folyton őt bámulom, amikor meg rám néz, egyből lesütöm a szemem, meg másra nézek. Az utóbbi időben azonban belenézek én is 2-3 másodpercre a szemébe, és csak utána nézek el.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy idővel javulni fog ez. Amikor este elképzeled, hogy vele vagy, gondolom akkor tökéletesen megy minden, beszélgettek,meg minden oké. :)

Na erre törekedj a valóságban is. Mondjuk én nagyon álmodozó típus vagyok, szóval nekem könnyen megy bármit elképzelni, de az is nagyon sokat tud segíteni, ha elképzeled, hogy hogyan is kéne zajlania egy találkoznak. Persze ez sem egyből hoz változást, de hosszútávon van mibe kapaszkodnod:D

2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit se csinálj. Én szeretem azt, ha egy lány miattam van zavarban és pirul el. Az nagyon aranyos! :$ :D
2013. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) én is álmodozó típus vagyok. :) és nekem minden tökéletes itthon, de suliba valahogy olyan más...:DDD volt egyszer, hogy 3man beszélgettek ("Ő", egy barátja, és legjobb barátnöm, aki rám várt utolsó órámon, hogy hazamenjünk. ) egy ideig néztem őket, de nem akartam hogy lekéssük a buszt, ezért én meg odamentem hozzájuk, azt sem tudtam hogy köpjek vagy nyeljek, ezért nem köszöntem, csak annyit mondtam, na mehetünk? erre a fiú válaszol, hogy szia. ugyhogy mondtam hogy szia, de nagyon elhadartam. bnőm erre azt mondja, persze egy pillanat. tudtam hogy még kb 5 percig tartani fog, és nem akartam annyit ott állni, erre bejelentem: hát jó, addig legalább tudok pisilni...fuu de ciki volt csak a wc-be esett le, hogy mit mondtam, kik elött. ennyit a jol eltervezett álmodozásról...:/ :D
2013. jan. 30. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!