Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tisztelem a nőket és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tisztelem a nőket és soha nem tudnék ártani egynek sem?

Figyelt kérdés
A nő a gyengébbik nem és nem tudnám rászánni magam, hogy ártsak nekik.
2013. febr. 2. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jah
2013. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem baj, sőt!

De ezt miért úgy mondod, mintha az ellenkezője volna a helyes?

2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Majd bántanak ők.
2013. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert reménykedik a privát üzenet esőben.
2013. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"De ezt miért úgy mondod, mintha az ellenkezője volna a helyes?"


Ezt kifejtenéd, mert nem értem.:) Nem kérek privát üzeneteket, a kérdést nem ezért írtam ki, van párom.

2013. febr. 2. 16:52
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Megmondom neked, ha hímestojásként kezeled őket, mondhatnak bármit, de unalmasnak titulálnak sz@rba nem fognak venni.
2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyes országokban ezért villamosszék jár. Máshol csak seggbekuki.

De akárhogy is: BAJ.

2013. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Elegge baj, mert ok arra buknak ha megalazod oket...
2013. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ugy érti, hogy mért ugy irod ezta kérdést mintha az lenne a pozitiv, hogy nem tiszteled a nöket és tudnál ártani mindnek.

De mivel nem eza helyes. Söt a helyeset megse kell definiálni mert te már megtetted a kérdésedben!

Az az eggyátalán nem baj söt örülök, hogy van még ember a földön. Mert ugye az nem ember aki.... na értitek..

16/f

2013. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kifejtés: hát miért kérdezed, hogy nem baj-e. Nem hogy nem baj de ez kellene, hogy normális legyen minden férfi számára. A kérdésedből viszont az jön le, mintha a normális lenne a nők bántalmazása, de baj-e az hogy te nem bírod rávenni magad arra, hogy megüss egy nőt. Te nem így gondolod, én ezt tudom! De attól még így hangzik.
2013. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!