Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor mi történne ha elsírnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mi történne ha elsírnám magam a nőgyógyásznál? Lányok közül volt valakinek ilyen szituja, mi történt?

Figyelt kérdés
Én szerintem elbőgném magam az érzékeny lelkecskémből kiindulva. Senki se piszkálhat ott!
2013. febr. 2. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

mié bőgnéd már el magad???

a pasidnak sem hagynád hogy "piszkáljon" ott????

2013. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
akkor vonulj zárdába, és senki se fog "ott" piszkálni
2013. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.De nem fogod magad elbőgni, mert ha ilyen vagy el sem jutsz a vizsgálatig.Ha még szűz vagy akkor amúgy sem szoktak turkálni ha semmi sem indokolja. Amùgy arra gondolj, hogyha egyszer majd szülni fogsz milyen f@sza lesz, ha ennyire nem bírod.Kicsit edződni kell, mert a világ tele van megpróbáltatásokkal.
2013. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudok egy havernőmről, akinek 11 évesen tört el a mécsese a gyereknőgyógyásznál, őt állítólag próbálta vigasztalni a (szintén nőnemű) doki, bár egy gyerekből érthetőbb, ha ilyen reakciót vált ki a helyzet. Nem tudom, hány éves vagy, de egy felnőttől már elvárják, hogy igyekezzen szokványos vizsgálatként felfogni az egészet. Kétlem, hogy megszólnának érte, de biztos nem pátyolgatnák agyon a lelkedet.
2013. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
akkor ne szexelj! Ha arra nem vagy képes, hogy végig normálisan viselkedj a vizsgálat alatt, nem vagy még elég értett a szexhez.
2013. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#5 válaszoló ki mondta hogy szexel? nem csak amiatt lehet menni nőgyógyászhoz.
2013. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
velem előfordult egyszer, nem is akkor voltam nála először és élek szexuális életet is, az orvos azonnal rájött a reakciómból, hogy korábban szexuálisan zaklattak...
2013. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen érzékeny voltam, és hát nagyon rossz volt az első nőgyógyászati vizsgálat. egy 50 körüli hapsi volt, amikor megláttam el akartam húzni, de meg kellett csináltatni a vizsgálatot, szóval maradtam. szűz voltam, de annyira izgultam, hogy elfelejtettem szólni neki, meg nem is kérdezte, szóval eléggé fájt, egy kicsit visítottam is, erre ő "jaj ne mondd már, hogy ennyire fáj", én meg majdnem elbőgtem magam, de vissza tudtam tartani, mert belegondoltam, hogy milyen gáz lenne, ha sírnék.


szóval ennél már csak jobb lehet, ne félj, még senki nem halt bele, abba viszont igen, hogy nem látta nőgyógyász, és nem derült ki időben, hogy van valami betegsége.

2013. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne erre verd, te perverz!
2013. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bekísértem a barátnőmet élete első nőgyógyászati vizsgálatára... előzményei:

Kiskorában megerőszakolták szegényt (11 évesen), ami olyan sérüléseket okozott benne (főleg lelkiekben), hogy férfiként egyedül én tudtam "közel kerülni", de nekem is sok időbe telt, de azóta is kiemelten óvatos vagyok.

Előttem ugyan két férfi is próbálkozott, de olyan durvák voltak, hogy tovább mélyítették a sebeit.


Szóval bekísértem őt az erőszaktevés (és a két gyökér után) 14 évvel.

Ő elkezdte mondani a doktornak, hogy mi az élete fekete foltja, de leintette, vetkőzzön le és feküdjön fel.

Akkor átvettem én a szót, de nem figyelt.

Felfeküdt a lány, kérdezte, mit kell vizsgálni pontosan.

Ekkor az ultrahangot határozottan felnyomta neki...

És még szidta is, hogy ne bőgjön, ne sikítson, én pedig ne tomboljak.

Azonnal mentünk el... szegény lányhoz hónapokig nem érhettem hozzá, ez a durva hozzáállása annak a parasztnak újra előhozta a sebeket.

Fel sem fogta, amiket kértünk tőle, azonnal "döfött".


Nem sokkal utána elmentem panaszolni egy másik doktorhoz, mit tettek a párommal. Az orvosi nyilvántartásban nem szerepelt az a vizsgálat, szóval de iure mi ott sem voltunk, ez az eset meg sem történt...

2013. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!