Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kreatív apró ajándékötletekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív apró ajándékötletekre lenne szükségem, Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátom nemsokára koliba fog költözni messzi innen.A szülinapja pedig szeptemberre esik így az jutott eszembe hogy csinálok neki 20. szülinapjára egy kis dobozt, amibe dolgokat gyűjtök amiről majd kettőnkre gondolhat.A cél a 20 apró ajándék lenne, de ha nem jön össze sem baj nem akarok felesleges "tömőanyagokat".

Eddig amit kigondoltam:

1 Egy kis levél hogy mégis tudja hogy mi miatt kapja ezeket.

2 a kedvenc csokija

3 egy bekeretezett közös kép,

4 kuponfüzet( a kuponokat hétvégente válthatná be nálam mikor hazajön ágyba reggeli, nagy közös séta...)

5 Hétköznapokat szépítő cukorkák( Ez egy kis mosoly csalogató amit én csinálnék . Mindössze egy befőttesüvegre egy kinyomtatott feliratra és sok cukorkára lesz szükségem )

6 Egy törölközőt, amire ráhímzem a nevét

7 Egy sárgadinnyés rágót(ennek külön története van)

és 8.nak csinálnék egy kis zoknimacit kabalának.


Ha tudtok írnátok nekem ehhez hasonló apróságokat?

Köszönöm :D



2013. febr. 2. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én adtam egyik barátnőmnek egy töltényhüvelyt egy vadászpuskából.

Egy másiknak meg,csiszoltam acélból egy szivet(rocker,és van egy olyan,hogy acélszív)

Utóbbi kb 3 óra munka volt...

Írhatsz verset.

Még vannak ilyesmik...

2013. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát a töltényhüvely szerintem nem ide való...acélszívet pedig nehezen tudnék csiszolni :/bár biztosan tetszett neki én imádnám :D Milyenek vannak még?
2013. febr. 2. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni,de úgy tartott 3 órába,hogy asztalos műhelyben dolgoztam...

Ha akarod,tudnék még csinálni.

Cd összellítás a közös számokból.

veszel neki egy rakás virágot,(nyáron mondanám,hogy szedj)

Egy közös kép üvegbe fúrva,nem drága annyira,de szép.

Esetleg a legegyszerűbb,a mozi.

2013. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A cd-s dolog nem is olyan rossz azt leszámítva hogy nem igazán vannak ilyen közös számaink...de mondjuk az ugrott be hogy nagy Harry Potter fan és nem látta a hetedik részt...lehet kiírom neki a HP összes részét...Szerintetek? Egyáltalán hány DVD-re lesz szükségem ?
2013. febr. 3. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
kettétört szivecskés kulcstartó vagy medál egy lánccal ha szereti az ékszert
2013. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szülinapomra kaptam ilyen kettétört szives medált tőle :D szóval ez kilőve :/ azért várom az ötleteket ...:D
2013. febr. 4. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Kovácsolj egy kardot neki.
2013. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha jo a kézugyesseged (ertsd jol :D ), csinalhatsz neki süthető gyurmából (masik neven ékszergyurma) valami kulcstartot. olyan temaju mutyurket amit szeret, pl. ha az autokat akkor egy kormanykereket/ abroncsot/ magat az autot, kedvenc allatot, egy kozos szombolumot, dinnyes ragot :D meg biztos eszembejut valami ha kicsit gondolkodom (ha meg kellenek otletek irj egy privit el ne felejtsem :$)

remelem tudtam segiteni :)

2014. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, elgondolkodom én is :)
2014. márc. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!