Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves gimnazista lány vagyok, van egy 21 éves srác, egyetemista. Ő ott lakik, ahol én koliban vagyok és suliba járok, de Pestre jár egyetemre. (Lakóhelytől 3 óra vonattal). Egyébként egy gimibe jártunk egy évig, de nem is ismertük egymást még akkor. Augusztus óta ismerem közös ismerős által, de csak internetről eleinte. Úgy volt hogy megyünk együtt strandra, egy nagyobb csapat, de az is elmaradt. Novemberben találkoztunk először, amikor mentünk az osztállyal fürdőzni. Én hívtam meg, mivel ott volt az a közös ismerős is, aki neki legjobb haverja, és az én osztálytársammal jár, szóval jól is jött a dolog, jöhetett a haverral. Rá pár napra elhívott kocsikázni, beültünk egy kávézóba is beszélgetni. Ezek után sokáig nem találkoztunk, tervbe volt egy mozi 2 héttel kb ezután, de az nem jött össze más okokból. Aztán egészen most csütörtökig nem is találkoztunk, amikor elmentünk moziba. Illetőleg elhívott, hogy szilveszterezzek velük, de akkor nem mentem, mert volt akkor egy kapcsolatom, amibe nem is tudom miért mentem bele, de nem is tartott sokáig. Eddig nem volt semmi köztünk, semmi olyan ami utalás lehetne, de barátnők már megőrjítették a fejemet, mert állításuk szerint már rég össze kellett volna jönnünk. Sokat szoktunk beszélgetni, amikor éppen ráér. Nem az a tipikus gép előtt ülős fajta, sokat eljár haverokkal, szórakozni. Szóval ha fent van facebookon, akkor sokat beszélünk, mindig nagyon rendes, kedves, vicces, emellett végtelenül helyes is. :) Én különösebben nem tartom magam szépnek, mondta már hogy az vagyok, de sokkal szebbet kaphatna meg nálam, tudom. Én mindig azt mondom másoknak, hogy mi csak barátok vagyunk, mert egyértelmű utalást még nem igazán kaptam arról, hogy ez több lenne. Barátnője ez idő alatt nem volt, de nem is igazán szoktuk megtárgyalni ezeket a dolgokat. Illetve azt se, hogy van-e még így más lánnyal, hogy kettesben elmegy vele mozizni, kocsikázni. Mindig csak a haverokat említi.

Nektek így ezek alapján mi lenne a véleményetek? Saját tapasztalat?


2013. febr. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Dönts úgy ahogy érzed.Ha úgy gondolod lehetne valami,akkor kezdeményezz te.
2013. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy állj fel a gép mellől, és az életben derítsed ki mi a helyzet veletek.
2013. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huhh... lépj te egyet aztán nézd a reakcióját mit lép rá!! Ne habozzz... ha akarod hogy a tiéd legyen, lépj gyorsan.
2013. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyha így állsz a dolgokhoz, hogy nem érdemel meg Téged, meg vannak Tőled szebbek is, akkor?

Hogy akarod, hogy bárki is szeressen Téged, ha saját magadat nem vagy képes...

Amúgy szerintem össze tudnátok jönni.

2013. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!