Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a lányok általában (vagy akár fiúk) a facebookon? Ez bunkóság, de mit jelent? Nem érzik a kulturálatlanságot?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akik az egyszerű kérdésre sem válaszolnak, pedig látják az üzenetet.

2013. febr. 3. 12:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Nincs rá idejük. Nincs RÁD idejük. Minek zaklatsz másokat?
2013. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
42%
egyik nap én is írtam egy csajnak akivel nagyon jóban vagyok és olvastam ,hogy látta az üzenetet és kilépett ,utána egyből meg is írtam neki ,hogy többet ne keressen soha.
2013. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
mert az emberek le*arják egymást. facebookon meg plána..
2013. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
pláne.. :) de én azt mondom, hogy az ilyentől a valódi életben sem lehet túl sok jóra számítani.. úgyhogy nem kár érte..
2013. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nincs rá idejük, mert látom és hallom is, hogy rohadt sok dolguk van jaja...


Nem zaklatás egy közösségi oldalon cseten ráírni a másikra.

2013. febr. 3. 12:55
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Mert beképzeltek és még beszélgetni sem hajlandóak veled.
2013. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarnak beszélgetni veled. Ez nem egyértelmű?
2013. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

Én személy szerint utálom a fészt!

De miért is lenne kötelező nekem válaszolni bárkinek, akinek nem akarok?

"Ez bunkóság, de mit jelent? Nem érzik a kulturálatlanságot?"


Ez nem inkább rád vonatkozik? Gondolj bele. Ki kötelezhet engem arra, hogy bármire is válaszoljak?

Ha nem válaszolok, mert nem akarok, akkor miért bunkózol le? Ki vagy te, hogy előírsz bárkinek bármit?

Bocsi a mérgelődős hangnemért, de többször belefutottam hasonlóba. Valaki rám írt, és sérelmezte, hogy miért nem válaszolok. Miért is válaszolnék? Több esetben azt sem tudtam ki az illető, máskor pedig olyanok írtak, akivel nem is szerettem volna kapcsolatot. Ő ír, nekem meg válaszolni kell? Vajon miért?

2013. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Mert könnyebb nem visszaválaszolni, minthogy azt mondja "bocs, nem akarok veled beszélgetni".
2013. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Kettes,te eszednél vagy?

Az nem fordult meg a fejedben,hogy talán fontosabb dolga is van mint veled cseverészni? Hogy sértődhettél meg ennyire?

Velem is előfordult hogy írt valaki,láttam,de apukám kiabált hogy menjek neki segíteni autót szerelni,hát már nem tudtam válaszolni. Talàn neki is dolga volt.

Ezt a k*rva "seen" funkciót gyorsan ki kène iktatni..

2013. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!