Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kihasznál? Az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál? Az egész sztoriról kérnék véleményeket.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki másfél évet volt együtt az exével, fél éve szakítottak. A srác nagyon össze volt törve. Nem sokkal azután, hogy szakítottak a barátnőjével, járt velem. (Így utólag visszanézve már teljesen világos, hogy csak kihasznált) 4 napot jártunk, aztán dobott.

Utánnam még volt egy egy hónapos kapcsolata, de azóta hetente váltogatja a csajokat.

Egy jó ideig nem beszéltem vele, de aztán két hónapja körülbelül elkezdtünk beszélgetni, én pedig megint beleszerettem. Aranyos volt, szivecskét is írt..majd másnap összejött valami csajjal megint. (nekem padló)

Így ment ez kb 5 csajon keresztül, és ha szakított valakivel, mindig írt, hogy beszélgessünk, de ha épp volt valakije, akkor le voltam szarva.

Aztán egy csaj után, nagyon ki volt akadva, hogy őt senki sem szereti, csak én voltam kivétel, aki szerette.

Írt olyanokat, hogy "tudod, hogy imádlak", meg "lecicázott". három nap múlva összejött valakivel..előrelátó voltam tippeltem három napot.

Kb 10 percig volt a csaj a borítóképe, aztán kiírt két szomorú smiley-t, és írt nekem.

Most megint összejött valakivel, azóta (3nap) nem is beszélünk.

Amúgy, ha nekem van rosszkedvem, vagy valami bajom, akkor ő is kérdezi, hogy mi a baj, megpróbál felvidítani..


Kérdések:


Csak kihasznál?

Ha kihasznál miért jön mindig hozzám, miért ír, ha szomorú?

Miért törődik azzal, ha nekem van valami bajom?(ha feltételezzük, hogy csak kihasznál)

Egyéb vélemény erről az egészről?


Ui.: Remélem nem nézgeted/nézegeti a gyakorikérdéseket...ha mégis, én elsüllyedek.



2013. febr. 3. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
anyám... hány évesek vagytok?
2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem örülök, hogy feltetted ide, de azért ne süllyedj el.

Egyáltalán nem használlak ki. :(

2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahj xD


Amugy 15/L-17/F

2013. febr. 3. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Kedves lányok így jártok, amikor minden áron tökéletes külsejű pasit akartok magatoknak.
2013. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobb ha nem foglalkozol ezzel a fiuval, ne is reagalj az sms-eire, akarmilyen szepeket ir. Ebbol a fiubol huszoneves korara mar apa lesz, de olyan hogy mindegyik gyereke mas csajtol lesz. Ha nem akarsz te az egyik csaj lenni aki egyedul neveli a konyket, ajanlom keruld el. Ne probalj beleszoni dolgokat amik nincsenek, ilyenre gondolok mint pl.:

* Ha kihasznál miért jön mindig hozzám, miért ír, ha szomorú?

* Miért törődik azzal, ha nekem van valami bajom?(ha feltételezzük, hogy csak kihasznál)


Beakarod "meselni" magadnak hogy teged igazan szeret es veled maskepp lesz, de hisz te magad irtad le hogy mar teged is dobott 4 nap utan...


De az is lehet hogy remenytelen vagy, nem te leszel az elso csaj akinek ilyen pasije van/lesz. Hany no van akit ver meg szarul banik vele a parja es megis ragaszkodik hozza. "Aki hulye halljon meg" szoktak mondani.

2013. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki egyedul neveli a konyket --> kolyket*
2013. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 3. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!