Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátomnak 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz a születésnapja, de én már most azon töröm a fejem, hogy mit vegyek neki.Nyáron megyek dolgozni külföldre nyári munkára 3 hónapra, és a születésnapján se leszek otthon, de szeretném meglepni valamivel. Arra gondoltam hogy majd a szülinapi buliján az egyik barátja adná oda neki az ajándékot /akinek persze az elutazásom előtt oda adnám/. Valami nagyon személyeset szeretnék, amiről biztosan én jutok az eszébe és összeköt bennünket.

2013. febr. 4. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
a helyedben nem innék előre a medve bőrére,addig sok víz lefolyik a dunán még
2013. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, ÉÉÉÉÉÉÉSS ha nem tudod mit vegyél, ne vegyél semmit. Ne mi mondjuk meg, hogy a TE barátodnak, akit TE ismersz, mit vegyél TE! ;))
2013. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!