Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A volt osztálytársammal 3 hónapja amennyiben beszéltem és most hirtelen rám írt hogy kapni akár velem. Kb. másfél éve találkoztunk utoljára, akkor úgy 1 hónapig több volt köztünk, mint barátság. Szerintetek érdemes kapcsolatot kezdeni vele? L/16

Mit tegyek?

2013. febr. 6. 14:52  Privát üzenet  

A válaszok

"A volt osztálytársammal 3 hónapja amennyiben beszéltem és most hirtelen rám írt hogy kapni akár velem."

Ezt a mondatot 3szor olvastam el, de nem értem.

Na mindegy. Szerintem találkozz vele ha szeretnél, majd kiderül hogy ő mit akar.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. febr. 6. 14:59 Privát üzenet
Agyérgörcsöt kaptam az első mondatnál! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. febr. 6. 15:02 Privát üzenet
És mi a f*asz az a "rám írt"???? Kislányom, én olyat írnék rád, hogy soha nem jönne le a bőrödről!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. febr. 6. 15:03 Privát üzenet
hawkbill nevű felhasználó válasza:

javaslom a továbbiakban az iskolapadot, kapcsolatteremttes helyett...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. febr. 6. 15:17 Privát üzenet
Először is fogalmazz érthetőbben!Mert az első mondatnak semmi értelme... meg mi az h "kapni akár velem"?Ezt sem értem..nem inkább járni? Hisz az a célszerűbb...vagyis én erre tudok gondolni,h ezt akartad leírni viszont mégse ezt írtad!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. febr. 7. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lefordítaná nekem valaki ezt az idézetet angolra? 'Soha ne küzdj barátságért. Az igaziért nem kell, a hamisért meg nem érdemes. '
Mit csináljak? Érdemes lenne bepróbálkoznom nála?
Szerintetek mit kellene tegyek? Érdemes lenne-e lépnem valamit?
Az a helyzet hogy van egy csaj akivel már régóta baráti kapcsolatba vagyok. De nem ré megtetszet nekem. Érdemes elmondani neki hogy tetszik nekem vagy a barátság érdekébe nem?
Férfi/nő barátság. Vajon érdemes úgy belekezdeni egy baráti kapcsolatba úgy, hogy már az elején tudom, hogy a másik többet akar? Vélemény?
Jöjjek vele össze? A srác már felhozta ezt a témát, hogy ilyen jól elvagyunk próbáljuk meg, én is benne lennék csak érdemes egy barátság kezdetét elrontani azzal, hogy össze jövünk?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!