Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez jelzés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez jelzés, vagy mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki gyakran finoman ráüt a térdemre, és ha megkérdezem miért csinálta, azt válaszolja : Csak úgy...

És gyakran megcsikizi a bordáimat, amit lehet hogy csak ba..tatásból csinál vagy nem is tudom...

És a legfurcsább, hogy néha a közelemben azt motyogja halkan magában hogy: szexiiiiii.

Megfigyeltem hogy hátha valaki más hozta ki ezt belőle de nemnagyon szokta más lánynál ezt csinálni...

Ez normális?


2013. febr. 6. 20:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Te biza bejössz a faszinak! Ha tetszik, akkor engedd közelebb magadhoz. :)
2013. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő a legjobb barátom, akkor is?
2013. febr. 6. 20:45
 3/11 anonim válasza:
A barátságokból gyakran szerelem lesz előbb utóbb! Ez természetes dolog.
2013. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mármint fiú és lány közt. :D
2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gondoltam. Akkor ez jelzés felőle?
2013. febr. 6. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülye vagy ha erre magadtól nem jössz rá.
2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát akkor hülye vagyok, mert ezek lehetnek barátság jelei ugyhogy nem egyértelmű...
2013. febr. 6. 20:50
 8/11 anonim válasza:
szerintem azért egyből nem kell lehülyézni a másikat
2013. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátság jelei xD Hülye gyerek.
2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne aggódj, el kell telnie még egy kis időnek, hogy egyértelmű legyen, mit akar a hapsi. Lehet még ő sem tudja.
2013. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!