Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire mérik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mérik a lányok a fiúk szociális státuszát a facebookról?

Figyelt kérdés

Mármint mennyire nézik hogy mennyire vagyok alfa és válogatnak az alapján?


ismerek olyanokat akik kitesznek egy új profilképet, vagy kiírják mekkorát szartak és 15 lány lájkolja élből és kisebb topic alakul ki a hozzászólás alatt.


Én meg úgy csendben magamnak postolgatok kb, 1-2 ember elvétve lájkol kb minden harmadik valamit. (nem szoktam sűrűn postolni, 2-3 naponta talán)


Én gáznak érzem és úgy érzem a lányok is, mert nekik fontos a szociális helyzet.


2013. febr. 6. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyenek. Én magasról teszek erre, posztolni már hónapok óta nem posztoltam, maximum lájkolgatok ismerősök képeit.


Azt se felejtsd el, hogy ezeknél az "alfáknál" mennyi ismeretlen ismerős van. Nekem inkább nem ebbe a kategóriába tartozó ismerőseim vannak és náluk is ugyanez a helyzet, azokból lányokból élőben kb. a tizedét ismerik a több száz ismerősből.

2013. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szociális helyzet? :D Ne viccelj...olyannal, aki facebookon él, a bökés a kenyere, és a like pumpálja az ereibe a vért, na az van nagyon rossz szociális helyzetben, és eszembe nem jutna kezdeni vele. Hidd el, a te hozzáállásod sokkal szimpatikusabb. 23/L
2013. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem, évfolyamtársnők (egyetem) volt osztálytársak, ismert arcok lájkolgatnak általában náluk.
2013. febr. 6. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt érzem gáznak, ahogy a sok "face-függő" napi szinten kutatgat-posztolgat a face-n és ebből meg mások reakcióiból (hány komment jött, hányan like-oltak) következtetéseket von le (pl. ki az "alfa")... De sajnos egyre inkább ez jellemző, lassan már ismerkedni is csak ott képesek az emberek.

Mi lenne, ha pl. nem ez befolyásolna és megpróbálnál mondjuk személyesen ismerkedni a fizikai világban.

Egyébként a szintén "face-függő" csajok biztos mérik a fiúk "szociális státuszát".

2013. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedek Facebookon, de azért tudom kategorizálni az embereket. Mármint, hogy melyikük szimpatikus és melyikük nem.

Szimpatikus az, aki:

1. Egyedi. Nem mainstream, nyálas idézetekkel bombázza a népet, hanem néha napján kitesz egy nagy embertől idézetet, vagy akár a saját életéből valami poénos, humoros dolgot, netán olyasmit, ami fontos neki.

2. Okos és érdeklődő. Olyasmiket posztol, ami pl. az emberiség segítségére szolgál, érdekességeket, tudományos, vagy irodalmi dolgokat.

3. Nem káromkodik, tud viselkedni online is, nem szólogat be, nem utalgat és nem keresi a konfliktusokat.

4. Természetes képe van, amin őszintén mosolyog. Aztán a barátaival is, bulis kép is, nyaralás, stb. Szóval ami értelmes is.

Aki nem szimpatikus:

1. Nem tud, vagy nem akar helyesen írni, hülyeségeket posztol, hülyeségeket beszél és beszólogat másoknak, káromkodik.

2. Nyafog és minden marhaságot kirak, naponta több, mint 5 bejegyzése van. Statusznak egy :(, röhej. Lejárat másokat, feltesz másokról kérdezés nélkül képeket. 67242 képe van ugyanabban a pózban, ruhában, etc.

3. Fake kép, vagy sztárról kép. Ha csak magáról van képe, akkor nyilván nem nagyon vannak barátai.

Kb. ennyi. L

2013. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki jó fej és nagyon okos, mégis folyton, látszik, hogy direkt helytelenül ír, pedig tud helyesen írni, elég vicces tőle, van egy kifejező hangulata annak, ahogy kommentál.

Ha te úgy érzed neked fontos, hogy "dobjon a statusodon" akkor űzd:)) De aki igazán jó fej, annak mindegy, hogy mit posztolgat facebook-on, elég ha őt tükrözi.

De az én környezetemben elég sokan szeretik a facebook-ot, szerintem előnyős ha valaki ahhoz is tud alkalmazkodni.


Ha már valaki facebook-on akar ismerkedni, akkor fontos, hogy kifejező profilja legyen. Pl. egyszer nevettem azon, hogy valaki rám írt, aki messze lakik, elég antipatikusnak tűnt, de azzal próbált győzködni, hogy "de hát ő élőben jófej", egyrészt nem is volt meggyőző, mert aki szimpatikus, az bárhol az, másrészt meg mi értelme? Ha tényleg ott tényleg az, akkor miért barátkozik interneten?

2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki válogat ez alapján, elég komplexusosnak tűnik a kérdés, ezt nem nevezném "alfaságnak", hanem egyszerű baráti összhangnak. Pl. ha én fényképmániás vagyok és szeretem a posztlógatós meneteket, nem tartok valakit ettől gyengébbnek, csak lehet jobban lekötnek az olyan emberek, akik jobban megértenek. Kérdés, hogy téged miért foglalkoztat?
2013. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!