Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minden lánynál így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden lánynál így van?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány unokatesóm,ês egyszer nyáron megláttam a bikinivonalánál a szőrszállakat.Vettem a bátorságot és mondtam hogy már jó szörös ott lent neked.egy kicsit elpirult.mondtam neki hogy mutqssa már meg jobban.nem akarta,de a végére rávettem.és láttam a hihetelenül szőrös pináját.mondta hogy ő sose borotválja,csak akkor hogy ha strandra megy.most épp otthon voltunk.Lányoknál mikor szőrösödik,vagy már ennyi idős korotokba szőrös?.
2013. febr. 9. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
11,12 éves korban kezd el szőrösödni,ott.De ez mindenkinél változó.Azért ha strandra indul az ember,illő leborotválni,legalább a szélén.
2013. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 évesen már jó, hogy szőrös egy lány puncija. Van akinek már 8 évesen is szőrös.
2013. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már sokkal korábban is szőrös, nemhogy 17 évesen...
2013. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hàny èves vagy?
2013. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged ennyire az unokatestvéred nemi szerve? És mi az, hogy nem akarta megmutatni, de rávetted? Azt csinál, amit akar. Te meg inkább más csajokat nézegess.
2013. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem tűnik durvának, hogy egy srác a saját unokatestvére szőrös punciját akarja nézegetni???
2013. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!