Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegség miatt vagyok most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegség miatt vagyok most ilyen motiválatlan vagy mi állhat a háttérben? Mit csináltok, ha nincs kedvetek semmihez?

Figyelt kérdés

Hétfő óta itthon vagyok, beteg voltam és csak feküdtem, mivel semmi fizikai munkát nem tudtam csinálni, egész nap a gépet nyomtam, ott beszélgettem a barátaimmal, barátommal. Valamelyik nap itt volt barátom, jól elvoltunk, most már meggyógyultam és lenne mit csinálnom, még sincs kedvem semmihez, most is csak fekszek és gépezek meg azt várom, hogy barátom jöjjön már fel, hiányzik és beszélgetni akarok vele :( Tegnap bulizott és olyan magányosnak éreztem magam. Mintha nem lenne értelme semminek, csak ülök és szörfölök a neten. Tök motiválatlan vagyok, nem tetszik az egész, de nem tudom magam semmire rávenni. Segítsetek, miért vagyok ilyen? :S


19/L


2013. febr. 9. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1-1,5 éve nincs semmi motivációm csak úgy vagyok, szóval nem a betegség az ok. Majd elmúlik. Hacsak nem vagyok olyan elqrt ember mint én.
2013. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én soha nem voltam ilyen, optimista, élettel teli lány vagyok, szeretem a változatosságot meg ha történik valami körülöttem. ha unatkoztam, mindig kitaláltam valamit, most meg.. nem értem. Úgy gondolom, nincs értelme semminek, csak ülök és kattintgatok, várom a csodát, hogy történjen valami.MEGBOLONDULOK
2013. febr. 9. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez csak tanulas téren van, de akkor én azt tényleg nem tanulom meg itthon. Aztán suliban meg igen és mindenki boldog :D


A betegség állt a háttérben eleinte, aztán elkényelmesedtél. Ne halmozz fel sok dolgot egy napra, legalább egyet csinálj meg :)

17/l

2013. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tanulással én is így vagyok :D de most nem csak a tanulásról van szó. Apámék is b*sztatnak, hogy menjek már ki levegőzni, egyszerűen nincs kedvem, kimegyek és..? nem történik semmi. Mondjuk, barátommal lenne kedvem, de ő meg nincs itt..
2013. febr. 9. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok.. semmi nem érdekel, semmihez nincs kedvem. Semminek nincs értelme, beszélgetni sincs kedvem kb senkivel. Vagyok, de minek? Barátommal akarok lenni, de ő meg kb lekoptatott mára.. ez van.. talán idővel jobb lesz :)
2013. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol laksz? és hány éves vagy? :D
2013. febr. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!