Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kereshetném azt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetném azt a lányt?

Figyelt kérdés

Tegnap este éppen a munkahelyemen voltam amikor észrevettem két lányt az utca másik oldalán. Integettem nekik, ők vissza inteettek és ez ment olyan 3 percig. Nagyon gönyörű volt az egyik. Ki is mentünk az utcára és onnan integettünk egymásnak de elmentek sajnos. Ha legközelebb találkoznánk szeretnék vele beszélni. Kedvesnek látszik. Nincs semmi szórakozóhely velünk szembe csak egy elhagyott épület. Hol kereshetném? Várjam őket, hogy mikor lesznek ott megint?

24/F


2013. febr. 9. 12:19
 1/1 sanyinak ***** válasza:
Szerintem a Petőfi utca 25 alatt holnap reggel 09.00 és 09.30 között biztosan megtalálod.
2013. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!