Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, akivel van pár közös pontunk, és én neki tetszem, de én tanácstalan vagyok. Én nem akarok vele összejönni, de néha mégis elbizonytalanodom. A külseje sem éppen az ideálom, de mégis annyira kedves. Mit tegyek? 17/l
2013. febr. 9. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már vacilálnod kell az régen rossz. Ha össze is jöttök akkor is néha elbizonytalanodnál az pedig kinek lenne jó. Áh, hagyd a francba.
2013. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is most, ismerkedtem egy férfival, akinek a külseje annyira nem fogott meg, de szimpatikus volt. Aztán ő jobban sietett a kelleténél, nálam meg még nem alakultak ki az érzelmek. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább nem.
2013. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki kedves és tetszel neki, sohasem elég egy párkapcsolathoz.
2013. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!