Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak be sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak be sokan, amiért fiatalabb a barátom, mint én?

Figyelt kérdés

Csak 1 évvel vagyok idősebb a páromnál, de mindenki úgy kezeli, mintha legalább egy földönkívülivel járnék.

Persze nem durván szólnak be, hanem poénosan, az elején nem zavart, de most már kezdem unni, hogy a környezetem nem tud ezzel megbékélni. Szoktam is mondani, hogy ebből most már elég lesz, de ők még mindig jót szórakoznak a témán.

Most meg amikor egy nagyobb lánytársaságban voltam, az egyik csaj, akivel nem is igazán ismerjük egymást, elkezdett beszélni arról, hogy az ő 10 évvel idősebb pasija miket tud az ágyban és aztán odaszólt nekem, hogy én nem is tudom miről beszél, mert csak az ÉRETT FÉRFIAK tudnak igazán kielégíteni egy nőt. Na itt kiakadtam és inkább kimentem, mint hogy leálljak veszekedni.

Szóval miért olyan nagy szám, ha idősebb vagyok?


2013. febr. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, egy év az semmi! A férfiak úgy is hamarabb halnak, ha sokáig együtt vagytok legalább tovább lesz veled! :D
2013. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Irigykednek.

De ne is foglalkozz másokkal.Úgy sincs semmi közük hozzá

2013. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy szám, csak h.lyékkel vagy körülvéve. Nekem is volt ilyen lány ismerősöm, akinek másfél évvel fiatalabb volt a pasija. És akkor mi van? Soha senki nem szólt be nekik emiatt, jól mutattak együtt. 6 évig voltak együtt-és más okból szakítottak nem a koruk miatt. Gyerekes csajokkal vagy körülvéve, ennyi. Sz.rd le.

25/N

2013. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
látják, hogy ez zavar téged, ha beszólogatnak, ezért csinálják, mert élvezik, hogy te kínlódsz.. Ne add meg nekik ezt az örömöt, szard le őket, és akkor nem fognak piszkálni, ne lássák rajtad, hogy téged zavar a megjegyzéseik.. ha meg legközelebb ilyet mondanak, mond, h. neked meg egy löttyedt faszú pasi már pedig nem kéne.. :D
2013. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minket pedig azért szólnak meg sokszor mert a barátom alacsonyabb nálam 3 cm-vel....

Nem kell vele foglalkozni,sokszor nincs jobb dolguk az embereknek mint mások dolgaiba beleszólni.

2013. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg alacsonyabb a barátom pár centivel és mindenki úgy néz rám emiatt, mintha legalábbis valami fogyatékossal jöttem volna össze, hogy "úúristen, alacsonyabb, dehát... dehát... dehát..." Dehát akkor mivan...? Semmi.

Le kell sz.rni, az embereknek néha nincs jobb dolguk, mint másokba belekötni.

2013. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fiatalabb barátom van, nálunk is 1 év a korkülönbség. Eleinte nekem is beszólogattak, meg megjegyzéseket tettek, de nem törődtem velük csak mosolyogtam és kész. Bár én soha nem foglalkoztam mások véleményével. Mostanra már megbékéltek vele, sőt észre sem lehet venni a különbséget, sőt van hogy engem néznek fiatalabbnak, mert eléggé babaarcom van :D
2013. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!