Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha puhap@csként elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha puhap@csként elmegyek egy csajozós tréningre, valóban megtanulok csajozni?

Figyelt kérdés

Legnagyobb gondom, hogy nem tudom mit mondjak a nőknek, mert egy szürke senki vagyok, nem tudok miről beszélni, meg különben is, hol vannak azok istennő kinézetű csajok hozzám képest...De már megközelíteni se merem őket.


Láttam az interneten drágábbnál drágább tanfolyamokat is, de 1-2 órát tanítanak ezek a "trénerek" 20-30 ezer ft-ért is. Ez miből áll? Elmegyünk a diszkóba, ő meg figyeli ahogy csajozok? De ha nem merek, odamenni se, nemtudom, miben segíthet:S

A másik meg, hogy nem szeretnék fölöslegesen fizetni, nekem pár tízezer ft is soknak számít. Tapasztalatok? Vélemény? 18f



2013. febr. 9. 13:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Mi ez a csajozós Trainning ?

Azért fizetni , hogy elmentek egy buliba , te leszólítasz egy random csajt és ő pedig figyeli ?

Ezért 20-30 FT ?

2013. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tanfolyamok h*lyeségek. A csajozást nem lehet megtanulni!
2013. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Elveszik a pénzed és nem tanulsz semmit
2013. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet megtanulni a csajozást, akkor mit lehet?!?
2013. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 carpediem1983 ***** válasza:
jobban jársz ha elmész lakásra egy általad kiválasztott "istennő kinézetű csaj" hoz amíg nem szerzel nagyobb önbizalmat
2013. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

"Ha nem lehet megtanulni a csajozást, akkor mit lehet?!?"


Nézd! Van olyan lány aki pont azért fog beléd szeretni, mert félénken közeledsz felé és zavarba jössz előtte. Van olyan, aki pont emiatt nem fog. Ez nem olyan, mint egy töri tétel, hogy megtanulom a szöveget aztán felmondom...

2013. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

-Kérdező!

Én elmentem egy ilyenre ég másfél évvel ezelőtt. Az előadás egynapos volt, délelőtt 10-től tartott délután-estig, kb. 18 óráig. Ezalatt előadást hallgattunk a nők működéséről, viselkedésükről, meghallgattunk tereptapasztalatokat, vagyis élménybeszámolókat. A szünetekben beszélgettünk, ilyenkor is érdekes sztorik kerültek elő. Továbbá votlak szituációs gyakorlatok egy modell-lányon, a megszólítások begyakorlására és a lány figyelmének a felkeltését is gyakoroltuk picit.

Este az a pár ember, akik az esti terepgyakorlatra is jelentkezett, összegyűlt és elmentünk az egyik felkapott pesti szórakozóhelyre, ahol gyakoroltunk megszólításokat/ társalgást.

A véleményem a sajátom, ennek megfelelően állj hozzá! Önmagában ettől a tréningtől nem tanul meg csajozni az ember, az előadások anyagát is megtalálhatod az interneten. De arra tökéletesen megfelel, hogy rájöjj, nem vagy egyedül a problémáddal, találkozhatsz "sorstársakkal" és több barátot is szerezhetsz közülük, akikkel már szervezhetsz közös csajozást és közösen már sokkal könnyebb lesz, mintha egyedül, szorongva téblábolsz egy buliban6 strandon/ suliban/munkahelyen6egyéb helyen, hogy miképpen lehetne a legbiztosabban megszólítani a kiszemelt lányt.

2013. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Rajtad áll a dolog.
2013. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

jaj :D


nehogy elmenj hozzájuk! Ez a csajozós ipar nagyon alattomos. Ismerem a benne müködö embereket, és a következő a tendencia:


elmegy hozzájuk a puhapocs, céltalan, gyenge akaratu srác, fizet. Nem tudja, hogy mit akar, mi a baja valojában, ugyhogy ezeket is az oktató határozza meg neki. És legtöbbször az van, hogy az oktató csak a kék pirulát osztogatja a gyerek meg a pénzt adja. Tehát lehuzás. Pl az oktató szemében már attól is menő leszel, ha smárolsz pár csajjal, vagy bulinként leszolitasz x csajt. Ha nem dugsz 1 év mulva sem, akkor az nem baj, csak fizess.


Ha csajozásról kell info, akkor a neten végtelen mennyiségben találhatsz, ha szét tudod választani a hülyeséget a megbizható infóktól. Persze ehhez az kell, hogy legyen valami kis fogalmad az életröl. Mert ha álomvilágban élsz, akkor beveszed a baromságokat is. A magyarul elérhető anyagok nagyon gyengék, persze szorakoztatóak, mert nem mondják a szemedbe az igazságot azzal kapcsolatban, hogy mekkora luzer vagy.


Kerüld el az olyan embereket, csatornákat, ahol simogatják a buksidat, és azt mondják, hogy nincs veled igazán baj. Mert hát nyilvánvalóan van.


Egyébként meg ha nem nézel ki jól, akkor a csajozásban sem fogsz annyira hasitani, mondjuk 100ad annyira, mint egyébként. Tehát kondi, jó ruhák, jó haj. Ha jol nézel ki, akkor alapbol máshogy néz rád mindenki, több csaj adja magát, stbstb. És ha a külsődért küzdesz, akkor egyben megtanulsz valamennyire élni is, ami totál átformálja a gondolataidat és lesz miröl beszélni rögtön.


Az a lényeg, hogy ne hagyd hogy ilyen oktatók huzzák le a pénzed, inkább költsd magadra. Szerezz haverokat. Az oktató nem lesz a haverod sosem. Haverokkal csajozni tök más.


tehát összeségében ne a tanfolyamtól várd a megváltást, hanem a megváltozott életedtöl, meg attól, hogy jobb pasi leszel (külsőleg majd belsőleg)


sajnos ez a szomoru igazság. Én megprobáltam ugy, hogy nem nézek ki jól, és nem ment, vagyis scak nagyon lassan és nagyon nehezen.

2013. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

A csajozást nem lehet megtanulni" - Ja, aki szűzen születik, az szűzen is hal meg. :D


Egy tanfolyam még mindig jobb, mint itt sajnáltatnia magát valakinek, bár ilyen hozzáállással nem lesz egyszerű eredményt elérni. Szerintem menj el ingyenes előadásokra, ott szerezz ismerősöket és velük járj ki bulizni, ismerkedni. Egyetlen tanfolyam nem váltja meg a világot, főleg a hazai PUA-közösségek színvonalát ismerve...

2013. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!