Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így? Szeret? Vagy csak a játéka vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és sajnos szerelmes. Először, ezelőtt még sosem voltam szerelmes. A srác is 17, régóta barátok vagyunk, sokat voltunk együtt a nyáron is, és egyszer csak... nekem ez több lett mint barátság. Persze nem mertem elmondani neki, de nem is kellett, mert egy alkalommal ő csókolt meg engem. Sokszor aludtunk együtt, de csóknál még nem volt több, pedig én megtenném vele, csak félek, megbánnám. Mivel ő az első...Mert nem tudom, hogy csak játszik velem, vagy tényleg szeret. Ugyanis azt mondta nekem, hogy nem akar velem járni, mert nem akar kötöttségeket, nem akar lehorgonyozni. :( Ha bulizni megyünk, sokszor nyomul lányokra, de soha többet nem is találkozik velük. Mikor mondtam neki, hogy ez engem zavar, azt mondta, én vagyok az egyetlen, aki számít az életében, mindig rám gondol, szeret, sosem akar elveszíteni, mert szerelmes. Minden nap beszélgetünk, találkozni is szoktunk... Szóval mondjuk, hogy járunk, de szerinte nem. Már szeretne egy szinttel tovább lépni, mint a csók, és szívem szerint én is megtenném, mert nagyon szeretem. Nem sürget, azt mondta türelmes lesz, mert szeret. De akkor miért nem akar járni?


2013. febr. 9. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sántít ez a dolog, és nagyon csak meg akar fektetni szaga van. Olyan nincs, hogy szerelmes, de nem akar járni, ez hülyeség.
2013. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert 17 éves, mert valószínűleg te is az első "komoly" vagy neki, mert nem biztos benne, hogy ha "lehorgonyoz" melletted, akkor jól dönt... Azt mindenképpen add a tudtára, hogy ha ő szeretne "egy szinttel tovább lépni", akkor a minimum amit elvársz tőle, hogy ne csak mondja, hanem viselkedjen is úgy, mint ha valóban összetartoznátok. Vállalja azt is, hogy a kapcsolatotok is egy "szinttel" több annál, mint hogy bulikban más lányokkal próbálkozik, és nem akar "járni". Ez nem zsarolás. Igazad van, ha szeretnéd, hogy az első férfi az életedben komoly kapcsolat legyen, ne egy ilyen felemás együtt is vagyunk, meg nem is ügy.
2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy szerelmes, akkor járni akarna veled, ez tuti.

Az lehet, hogy szeret, kedvel, jól érzi magát veled, tetszel neki, de biztos nem szerelmes ezek alapján.

2013. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!