Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Antiszociális lennék? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális lennék? Ez normális?

Figyelt kérdés
Régen duci,visszahúzódó voltam,senki le se sz*rt,otthon kockultam minden este,magányosan.Időközben kisportoltam magam,szereztem barátokat.Végre meghívogatnak buliba,ahogy mindig is akartam...de egyszerűen minden buli előtt valami hatalmas fáradtság/kedvetlenség önt el.Ma is meghívtak egy szülinapi iszogatásra,tényleg nagyon örülök..de most kéne lassan indulni,nekem pedig teljesen elment minden életkedvem,asszem inkább itthon is maradok és-kockulok.Antiszociális lettem? 17/F
2013. febr. 9. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
valami olyasmi de ha nincs kedved akkor ne menj nem jó ha az embernek olyat kell csinálni amit nem akar
2013. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem hozzászoktál az egyedülléthez. kezdj el eljárogatni, meglátod, hogy jó dolog az és egy idő után már alig fogod tudni kivárni a következő kis kimozdulást otthonról

szerintem ma is menj el iszogatni

2013. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Én 20 éves koromra kupálódtam ki, de a mai napig nem tudok beilleszkedni sehol (munkahely, tanfolyam, stb) és az emberekkel sem tudok könnyen szót érteni. Változtass, ha tudsz, különben csak rosszabb lesz.

25L

2013. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De az a baj,hogy sohasincs kedvem..

Bár amikor elmentem,akkor jól éreztem magam.

2013. febr. 9. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen időszakom, nagy hiba volt elhanyagolni a barátokat.. te se tedd! Csak elindulni nincs kedved, a társaságban már jól fogod érezni magad.Menj el mindenképp, ne ess ugyanabba a hibába,mint én.(mára kijavítottam és újra sokan hívnak ide-oda..de nem volt könnyű)
2013. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire vársz még?? Indulj öltözni és ne a gép előt ülj !! Érezd jól magad !! :DD :)
2013. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért az 'antiszociális' megjelölést nem erre szokás használni..

Szerintem csak nem szoktál hozzá az új szituhoz, és még 'félsz' ezektől az új dolgoktól..

2013. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ÉN UGYANÍGY VAGYOK!!!


besz@rás de rá kell erőszakolnom magam mindig hogy kimozduljak mert eddig csak kockultam, és most is sokat kockulok :S De győzd le a megszokás törvényét, küzdj ellene... még jóhogy kitörtél ebből az életvitelből, ha később jut eszedbe már késő.

F19

2013. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!