Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neten helyesnek tartanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten helyesnek tartanak, élőben miért undorodnak tőlem?

Figyelt kérdés
Pedig képen rosszabbul festek, mint szemtől-szemben. Aki látott rólam valahol fotót, mind azt mondta, hogy: nincs baj a külsőmmel / 10-es skálán legalább 7-es vagyok / helyes arcom van. Ezzel ellentétben azt látom, hogy élőben szinte fintorogva menekülnek előlem a lányok. Nem vagyok büdös, nincs gyilkos arckifejezésem, nem öltözöm már olyan rosszul sem. Akkor mégis mi lehet a gond? Vagy ha mégsem nézek ki értelmesen, miért kell azt hazudni?

2013. febr. 9. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Neten nem számít mit mondanak élőben számít. Ergo nem őszinték veled ennyi.
2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán a személyiséged élőben nem fogja meg őket. (Ezt nem sértésnek szántam, csak tipp.)
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második, nem egyszer előfordult, hogy neten elkezdtem beszélgetni valakivel, látott róla képem, szintén jól értékelt, elhívtam randira és élőben is megerősítette, hogy nincs velem gond, meg a személyiségemmel sem, esetleg kicsit zárkózottabb vagyok, ennyi. Más kérdés, hogy nem jött össze velük, de ha őket nem riasztottam el semmivel, a többiek, akik csak látnak, de nem ismernek, miért fintorognak? Szóval értitek... Talán. :D
2013. febr. 9. 19:18
 4/10 A kérdező kommentje:
*látott rólam képet
2013. febr. 9. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a bensőddel van problémájuk? Vannak dolgok, amik chaten meg képen nem látszanak, de az illető első pár mondatából hallatszik.
2013. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mint írtam, általában az utcán, vagy tömegközlekedésen húzódnak el tőlem a lányok. Pedig ott nem látnak belém.
2013. febr. 9. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd! Ha fintorogva menekülnek előled a lányok, akkor itt a nagy lecke. Rá kell jöjj az okára. Mert biztos, hogy nálad van valami, csak nem jöttél rá, vagy nem is akarsz rájönni.

Egyszerűbb másokat hibáztatni. Lehet, hogy nem hazudnak, csak a szemedbe nem mondanak olyan dolgokat, ami nem előnyös számodra. Ezt derítsed ki, és próbálj valahogy változni, vagy találd meg azt, aki így ahogy vagy, elfogad. Biztosan van olyan is.

2013. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet én megmondhatom őszíntén, hogy helyes vagy -e.
2013. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kilóg a fika az orrodból.
2013. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a photoshop a barátod :/
2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!