Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon elbizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon elbizonytalanodtam? Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha valaki megírná nektek, hogy mit érez? Értékelnétek?

Figyelt kérdés

Néhány hete chatelek egy fiúval és úgy érzem, kezdek beleszeretni. Az első perctől szimpatikus volt, minden nap beszélgetünk. Már volt arról szó, hogy találkozunk valamikor, de konkrétan nem beszéltük meg. Én azóta többször is felhoztam a témát, mondjuk nem úgy, hogy "na mikor találkozunk?", de félreérthetetlenül jeleztem, hogy szívesen találkoznék vele. A reakció általában annyi, hogy rendben :) vagy kerítünk majd rá alkalmat.

Ez mondjuk simán jelenthetné, hogy nem jövök be neki, ezért nem sietteti annyira a találkozást.


Ellenben általában ő keres engem, becézget, érdeklődik. Amennyire eddig megismertem nagyon rendes, figyelmes srác. És tényleg írt már olyat, ami viszont arra utal, hogy több is lehetne (pl. olyan jó lenne odabújni valakihez, vagy hogy szívesen átölelne meg ilyesmik).


És már mindenhogy próbáltam jelezni neki, hogy tetszik nekem, szinte már bókolok neki és mégsem. Már nem tudom mit tegyek. Mutattam neki egy dalt, ami a csókról szól, ekkor úgy éreztem, hogy vette a lapot..


Amit az "előéletéről" tudok: volt egy komoly kapcsolata, ami nem olyan régen ért véget. November közepén még együtt voltak, ezt tudom, mert akkor egy helyen buliztunk hétvégén és együtt voltak még. A lány döntött így, a fiút eléggé megviselte, ahogy látom.

Lehet, hogy még nem lépet túl ezen és ezért nem lép határozottan a srác felém? Vagy lehet, hogy csak felejteni akar és erre kellek neki?


Voltam már hasonló szituban, és akkor annak a srácnak megírtam, mit érzek, de sajnos nagy pofára esés lett a vége. Azóta eléggé bizonytalan vagyok.

Egyet tudok, ez így nem lesz jó. Egyre jobban megkedveltem a fiút, szokott hiányozni napközben, este lefekvés előtt rágondolok, érdekel, hogy mi van vele stb.

Nagyon jó érzés, hogy foglalkozik velem, hogy figyel rám és attól félek, ha megírom neki mit érzek, ez romba dőlhet.


Az is eszembe jutott, hogy talán a közeledő Valentin nap miatt ilyen. Esetleg van egy túl személyes élménye a volt barátnőjével, ami ehhez kapcsolódik és emiatt. Vagy talán készül valamivel Valentin napra. Bár ez utóbbi csak átfutott az agyamon, nem látom túl reálisnak.


Egyébként arra gondoltam, hogy legközelebb, ha chatelünk megírom neki, hogy mit érzek. Persze nem azt, hogy szerelmes vagyok belé, hanem, hogy nagyon jó érzés, hogy foglalkozik velem, figyel rám és nagyon örülök ennek stb. És a végén írnám, hogy valamelyik nap tényleg találkozhatnánk, mert olyan rossz, hogy mindig csak chatelünk.

Szerintetek ehhez mit szólna? Fiúk, ti egy ilyenhez mit szólnátok?


Mit gondoltok az alábbi szituációról? Mit tehetnék?

Hogy jöhetek ki ebből a legjobban?

17/L



2013. febr. 9. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hosszú lett, de kérlek, ha van pár percetek olvassátok el és próbáljatok meg segíteni, tanácsot adni, mert nem tudom, mit tegyek. Össze vagyok zavarodva, bizonytalan vagyok. Köszönöm!
2013. febr. 9. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék.
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha leírná egy lány, hogy mit érez?


Persze, nem arról van szó, hogy letámadnám, hogy egyre jobban szeretem, csak megírnám, hogy nagyon jó érzés, hogy ennyire foglalkozik velem, érdeklődik és szeretnék vele találkozni. Vagy valami ilyesmit írnék.

2013. febr. 9. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem ez sok...
2013. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én örülnék neki. Szerintem ,kezdeményezz, lehet egy kicsit visszahúzódó tipus.
2013. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már megoldódott a probléma, megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha a találkoznánk.. :))

2013. febr. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!