Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Szeret, vagy csak kihasználja az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, először szerelmes. A sráccal barátok voltunk eleinte, majd kialakult köztünk "valami". Nem igazán tudom behatárolni mi ez a dolog. A részemről szerelem, ebben elég biztos vagyok. A részéről... fogalmam sincs. Általában minden nap beszélünk, legalább facebookon. Ő szokott engem keresni, mindig írja, hogy szeret, boldog, hogy én szeretem őt, nagyon fontos része vagyok a mindennapjainak, hiányzom neki, imád, és gyönyörű dolgokat, amiket nagyon szeretnék elhinni. Csakhogy. Nem akar velem járni. Szerinte azzal, hogy nem járunk a kapcsolatunk tökéletes tud maradni, laza, és nincsenek kötöttségek (ő is 16). Megmondtam neki, hogy ez nekem bizonytalan, nem bízok benne, meg az érzéseiben sem. Azt válaszolta, kis idő múlva biztosan rájövök mennyire szeret és bízni fogok benne. Soha semmit nem erőltet rám, nagyon figyel mindenre. (nem feküdtem le vele... Pedig megtenném, de félek rossz döntés lenne) Bulikban sokszor van az, hogy más lányoknak teszi az agyát, ez engem eléggé zavar... mondtam neki, azt mondta csak én számítok. Tegnap voltam egy buliban, ő is ott volt. Nem mentem oda hozzá. észrevettem, hogy egyszer bámul, és egyszer a szemembe is nézett a szoba másik végéből. De nem jött oda hozzám. Senkire nem nyomult rá, és hamar elment. Valamint mikor leültem beszélgetni egy sráccal, akivel barátok vagyunk, messziről azt hiszem figyelt... Hirtelen ő is ott termett. Szóval nem értem a dolgokat, amiket csinál, és amiket mond :( Mi ez?


2013. febr. 10. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
te komolyan elhiszed neki,hogy szeret téged? akkor felvállalna.. és a buliba nem megy oda a csajhoz akit elvileg szeret?? kajak ilyen hülye vagy ?
2013. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te meg nem tudsz olvasni?! Megmondtam neki, hogy nem bízok benne, de tudod rohadtul nincs tapasztalatom, nem tudok kitől tanácsot kérni, gondoltam majd itt mond valaki valamit... -.-
2013. febr. 10. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
tudok olvasni de te akkor mit akarsz ezek után tőle még mindig? miért nem fejezed be ezt a semmit?
2013. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én próbálom őt kizárni, általában flegmázok vele, de nem fejezi be, és szeretném tudni miért csinálja ezt.
2013. febr. 10. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki,hogy ha szeret akkor legyen a pasid és vállaljon fel téged ha meg nem akkor barátok se legyetek meg semmi mert annak nincs értelme.
2013. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!