Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy szellemileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy szellemileg megragadtam a tinédzserkorban?

Figyelt kérdés
mert nagyon keservesen megy a csajozás, és azzal jöttek az emberek, hogy ez amiatt van, mert megragadtam egy 15-16 éves szintjén. De ez miért baj? 15-16 éves fiuk is szexelnek orrba-szájba, akkor nem lehet kizáró ok a csajozásból, hogy 15 éves szintjén állok. Am 23 éves vagyok, egyetemet végeztem. Voltak barátnőim, most is van, de nekem az eddigi életem kb arról szólt, hogy ezt minimális csajozási sikert elérjem. Engem 15 éves koromban emberi lénynek nem tekintettek csak egy kis kocka strébernek.
2013. febr. 10. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia Dave, mi a helyzet Tiszaföldváron?
2013. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnáljuk, nem nyert hangszórót.
2013. febr. 10. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért baj?! Ez komolyan kérdés???

Erre nincs mit válaszolni... Ha téged nem zavar, hogy egy 15 éves értelmi szintjén vagy 23 évesen... Még sajnálni se tudlak...

2013. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, csak azért baj, mert a 16 éves fiúkákra a 13 éves lyánykák buknak, így aztán hamar börtönbe fogsz kerülni! Trolololo!
2013. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az gond az, h nem keresed a tovább lépés, a fejlődés lehetőségeit, ezzel a saját és mások életét is megkesrítheted
2013. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 carpediem1983 ***** válasza:
Szép volt :)
2013. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem a csjaozással voltak nagyon nagy problémáim, sőt még most is vannak. És jönnek ilyen hülyeséggel az emberek, hogy ez azért van, mert éretlen vagyok. De kérem, ha a 15 évesek is dugnak, akkor mit számit az érettség? MErt semmit. A külső viszont számit! Aki 15 évesen jol néz ki, az dug. Aki nem néz ki jól, az meg 23 évesen SE.
2013. febr. 10. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg megakadtál 15 éves korodban.

Kérlek jelöltesd magad Darwin Díjra. Kívánom hogy nyerd is meg...

2013. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hopp, egy kolléga. Én is megmaradtam ott ahol 17 évesen voltam - mert akkor voltam a legboldogabb.
2013. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!