Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász vs. Rendes férfi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik beleszerettem egy nőcsábász férfibe , akinek nem kellek kapcsolatra csak úgy "barátkozni" . Tudom ,hogy nem helyes , de nem tudok nem rá gondolni és kényeztetésről , szexről fantáziálni .

Most felbukkant egy másik rendes, toleráns , aranyos férfi de nem vonz . Pedig jó lenne hozzám és én mégsem érzek úgy,hogy szeretnék tőle valamit .



2013. febr. 10. 17:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%

tipikus női viselkedés. Nem fogunk érte sajnálni. Szenvedj.


tudod mit szoktatok ilyenkor csinálni? Elmondom.


dugsz a nőcsábáasszal, a rendes pasi meg pénzel és kisirhatod a vállán magad ő meghallgat.


hát nem tökéletes?

2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
37%
többek közt ezért a viselkedésért kellene az összes nőt elföldelni élve...már bocs.
2013. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

Most itt mi a kérdés tulajdonképpen???



A pasi vonz


B pasi nem vonz



Kérdés ésszerűtlen és tárgytalan.

2013. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb távra gondolkozol kapcsolatban, akkor egyiket se.

A nőcsábász csak szexre jó, hiszen meg is mondta.

Aki pedig nem vonz, azzal nem érdemes kezdeni, neked nem hozna semmi jót, őt meg csak áltatnád.

2013. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
43%
Ez a tipikus női gondolkodás! Nem az a lényeg hogy mi az ami hosszú távon jó lenne, hanem a nagy dumás nőcsábász aki csak a strigulákat húzza! Mennyi nőt tud elkábítani!
2013. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
51%

3-asnak igaza van.


Akik pedig ellenzik azok féltékenyek mert ezek a pasik elvitték előlük a csajokat és vagy őket elutasította a csaj de azzal a pasival elment.


Először ismerd meg éld ki magad aztán keress komolyat.


ÉS IGEN IGEN IGEN egy nőcsábász pasi is meg tud változni! Nem kell a nyálas duma, hogy nem, és hogy a nőknek a szerencsétlen vuki fiúk nem kellenek.

2013. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
20%
44%-os! Élve elföldelni pazarlás lenne! Golyófogónak még mindig jók!!
2013. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem esnék neki a kérdezőnek, egyszerűen sz*rul jött ki a lépés. Hiába rendes az a férfi, ha nem tetszik neki vagy más okokból nem vonzódik hozzá. Az, hogy valaki aranyos meg toleráns, önmagában nem elég ahhoz, hogy vonzó is legyen. Én férfi vagyok, de nem vonzódom egy nőhöz pusztán azért, mert aranyos meg rendes. Számomra ezek alapvető tulajdonságok, így önmagukban semmi extrát, semmi pluszt nem jelentenek.

Kérdező, szerintem felejtsd el mind a kettőt, és keress egy olyat, aki annak ellenére, hogy nem nőcsábász, tudsz hozzá vonzódni.

2013. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőcsábászt válaszd, mivel ahhoz vonzódsz! Nekem tipikus rendes férjem van és a nőcsábászba vagyok szerelmes!
2013. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, akihez vonzódsz, de egyelőre ne tervezz hosszú távra. :-)
2013. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!