Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi tetszik egy lányban? Hogy nézzen ki? Miket csináljon szabadidejében? Miről szerettek velük beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én nekem vállig érő, barna, befelé szárított a hajam. A bőröm nem túl barna, inkább kicsit sápadtas. 48 kiló vagyok és 162 cm magas, általában visszafogottabb ruhákban vagyok. Egy vékonyodó szárú, sötétlila fém szemüvegem van. Szabadidőmben fuvolázom, basszusgitározom, oxeloboardozom, gördeszkázom, görkorizom, gépezek,tévézek, néha olvasok,és a kutyámat tanítom be trükkökre. Klasszikus és jazz zenén kívül szinte mindent hallgatok. Miben változtassak szerintetek ?

2013. febr. 10. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen önmaga.Legyen csinos,szép arca feszes cicije és formás segge.
2013. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és hány éves?
2013. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2013. febr. 10. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennél, én máris beléd szeretnék, ilyen tulajdonságokkal=)
2013. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15 évesen ne akarj pasit.

Majd eljön az ideje.

2013. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmibe ez nekem megfelelne 15/F
2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És valaki ismerkedne velem ?
2013. febr. 10. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell változtatni semmiben sem :)

Merre laksz?írhatsz privit is

2013. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmin ne változtass,főleg ne csak azért,hogy mások igényeinek megfelelj!Sokkal jobban jársz,hogyha önmagadért szeretnek és nem azért amivé mások kedvéért váltál.Ráadásul nem is biztos,hogy jól éreznéd magad a bőrödben hosszútávon.
2013. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos van, akinek bejössz a tulajdonságaid alapján. Sokan szeretik ezeket a dolgokat ;)

A külsődről ennyiből meg nem tudok véleményt mondani :/ Egy kép kéne... :)

2013. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!