Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? Írjak rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Írjak rá, vagy akkor megalázkodnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy sráccal mondjuk, hogy kavarunk. Én nekem persze ez több, de rajta nem tudok kiigazodni. Mondja, hogy szeret, hiányzom neki, meg mindig keres, érdeklődik hogy vagyunk, de neki nem kell kapcsolat. Egy buliban mindketten ott voltunk, és én nem mentem oda hozzá, mert úgy gondoltam, nem nekem kell, és nem is mertem... Szemezett velem, meg eléggé féltékenykedett, de nem beszéltünk. Most barátaim szerint haragszik rám, mert nem mentem oda hozzá :( Írjak rá? Vagy túlreagálom?


2013. febr. 10. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ráírhatsz, attól nem dől össze a világ. mondjuk megkérdezed, hogy mizu. bár én is sok esetben megvárom, míg a pasi rámír, de ez nem feltétlenül jó taktika mindig. ha meg kavartok, meg hiányzol neki, akkor valamit csak érez... bár sok pasi csak a kalandot keresi, ezek szerint ő is, ha ilyet mond, hogy nem kell neki kapcsolat. nem akarlak kiábrándítani, de ha valaki szeret valakit, az nem lesz olyan gőgös, hogy még csak oda se menjen hozzá a buliban még köszönni sem. írogassatok egymásnak, beszélgessetek, talizgassatok, aztán majd lesz valami. mindenesetre semmibe se éld bele magad!
2013. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az egész már fél éve megy :( Nagyon szeretem őt... :( És úgy gondoltam ha akar valami majd keres, és eddig keresett... vannak napok kimaradva, de mindig keres.
2013. febr. 10. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzeted. de én úgy tettem ezt az egészet könnyebbé, h jóformán mostmár én is le.szrom, lesz ami lesz, amikor együtt vagyunk, akkor jó, és ennyi. már nem is remélek tőle többet... hány éves vagy? (amúgy 1. voltam)
2013. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17.
2013. febr. 10. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én azt tanácsolom neked, hogy vedd te is olyan lazán a dolgokat, ahogy ő. tudom, nem könnyű, de legyen a segítségedre, hogy végiggondolod azokat a dolgokat, amik ellene szólnak. úgy már talán valamivel könnyebb :)
2013. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!