Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemnek vannak fokozatai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnek vannak fokozatai?

Figyelt kérdés
Kicsit szerelmes, közepesen meg nagyon szerelmes lehet valaki? Vagy egyszerűen vagy szerelmes az illető vagy nem az?
2013. febr. 10. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos van a szerelem.és van az elvakult szerelem amikor már élni se hagyja az embert...
2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem egyik napról a másikra lesz szerelmes valaki, fokozatosan kell megérnie.
2013. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem először van az,hogy megkedvelsz valakit,majd kialakul egyfajta vonzódás,aztán kötődés,és azt veszed érszre,hogy mindig rá gondolsz,vágysz utána,a végén pedig jön az a mindent felkavaró,érzelmi turmi,amibe minden benne van,vágy,szenvedély,gyengédség,imádat,törődés stb.na ez a szerelem.De van az a nagyon nagy,beteges szerelem,az nem a legfelsőbb fokozat szerintem,az már inkább pszichiátriai eset :D

De úgy igazából nem lehet meghatározni a szerelmet,az csak van,érezni kell ^^

2013. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint minden érzelemnek...
2013. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!