Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy nem akarok találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem akarok találkozni vele?

Figyelt kérdés

Levelezni kezdtünk itt egy sráccal, majd áttértünk Facebook-ra. Kiderült, hogy közeli faluban lakik. Ma írt, hogy szeretne találkozni velem, de nemet mondtam. Nincs fent egy darab kép sem róla, csak képfeltöltés.hu-s linket küldött üzenetben.


Az egy dolog, hogy nem tudom, beszélgetek Facebook-on, de nem akarok vele így találkozni.


Rosszul látom a dolgokat?


19l



2013. febr. 10. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül ne is találkozz vele, ha legalább lenne rendes fészbukk adatlapja. Ne kockáztass
2013. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha óvatos vagy. Persze privátban azért sokminden tisztázható.
2013. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már megírtam neki, hogy a nem felé hajlok.


Ki tudja, ki ül a monitor mögött...

2013. febr. 10. 18:56
 4/11 anonim ***** válasza:
ismerkedj velem nekem vannak képeim
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehetsz benne biztos hogy tényleg ő az ha facen vannak fent képei, meg van jelölve mások képén is. Ha mégse mert nem társasági ember akkor meg mutassa meg magát webkamerán keresztül.

Jogos hogy olyannal nem talákozol akiről nem tudod hogy tényleg ő az akinek mondja magát.

2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

...mondjuk nekem sincsenek olyan képeim, amin megvagyok jelölve, mindig eltávolítom a jelöléseket a képekről. Viszont nekem vannak fent képeim :P


Jah, és kevés ismerőse van (60-70)

2013. febr. 10. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Töltsön fel magáról egy képet,amin a mai újságírókot fogja,mint a túszfilmekben?
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*újságot
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki egy fénykép erejéig sem képes vállalni magát, ott valami van a háttérbe.
2013. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hehe foley, ez jó volt:P


amúgy lehet, hogy tényleg ő van a képfeltöltéses képeken, mi értelme lenne találkozni, ha nem is magát küldte el neked fotón, szerintem akkor nem akarná ennyire, hogy találkozzatok. ezzel nem arra buzdítalak, hogy találkozz vele, szerintem még ne siettessétek a dolgot, de lehet, hogy tényleg ő van a képen,csak nem facebook mániás.

2013. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!