Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is ezt tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is ezt tettétek volna? Mit gondoltok az ilyen fiúról?

Figyelt kérdés
A sztori (fiú szemszögböl) : egy buliba megismertem egy lányt. oda mentem hozzá megkérdeztem akarnak-e táncolni. elkezdtünk táncolni közbe a lány elmondta hogy csak 15 de nem zavart. kihívtam "beszélgetni". mikor már csak ketten voltunk kint lekaptam és kigomboltam a farmerét. húztam volna le de a lány rámszólt hogy hadjam békén. vissza mentünk mind a 2en a helyünkre és vége. a kérdéseim: ezt ti is megcsináltátok volna? mármint azt hogy leszarjátok hány eves a lány. ti is leakartatok volna feküdni egy 15 éves lánnyal? Mit gondoltok az ilyen fiúról? tudom hogy nem törtent semmi de az nem a fiún múlt. nem énvagyok a lány! érdekel a véleményetek. tudom hogy a lány sem szent... 15 évesen egy idegen fiúval elmenni durva...
2013. febr. 10. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze mivel én is 15 vagyok ezért simán.

Attól függ hány éves vagy.

2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ezt a srácot szerintem messze kerüld el a jövőben. én 15 éves lányra alapból nem nyomulnék rá (most vagyok 24), de még, ha el is múlt 18, akkor sem ott helyben húznám le a nadrágját.

hány éves az a gyerek?


24/F

2013. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te egy barom állat vagy, ennyi.
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már ha te vagy az a fiú...
2013. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én lány vagyok !! én csak hallottam a sztorit. a fiú 18 volt.
2013. febr. 10. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg a fiú. Ez egyértelmű szexuális zalatás, de talán még az erőszak ketegóriába is belefér. Lőném le mint a kutyát. De a kutyát nem bántom, mert értelmesebb.. :P
2013. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!